یک جیب بر بدشانس آرژانتینی از بد روزگار در حین سرقت گرفتار طعمه خود شد که اتفاقاً از مبارزان ورزش ام ام ای بود.

اعتمادآنلاین|یک جیب بر بدشانس آرژانتینی از بد روزگار در حین سرقت گرفتار طعمه خود شد که اتفاقاً از مبارزان ورزش ام ام ای بود.
به گزارشاعتمادآنلاین،دیلی میل با انتشار ویدئویی از گرفتاری جیب بر نگون بخت در دستان این دختر مبارز نوشت، این دختر مبارز بعد از دستگیری سارق ضربات شدیدی همراه با موجی از دشنام و نصیحت را روانه سر و صورت او کرد.
این دختر 20ساله که در این ورزش با نام «بریسا» شناخته می شود همراه دوستش در یک تفریحگاه در منطقه ساحلی دیل بلیتای بوئنوس آیرس مشغول قدم زدن بود که دزدی موبایل او را از دستش قاپید و پا به فرا گذاشت.
اولین بدشانسی دزد زمانی اتفاق افتاد که چند کارگر که همان نزدیکی مشغول کار بودند متوجه اقدام او شدند و او را در حین فرار گرفتند تا بدشانسی های بعدی با رسیدن بریسا آغاز شود.
این دختر در حالی که فریاد می زد «من تمام روز را مشغول کار بودم آن گاه تو ظرف سه ثانیه می خواهی مایملکم را از من سرقت کنی» به سر و صورت سارق ضربه وارد می کرد.
او آن قدر به این ضربات ادامه داد که پلیس هنگام رسیدن دزد را با سر و صورت خونین دستگیر کرد یا به تعبیری از دست دختر نجات داد.
بریسا بعد از این حادثه به رسانه ها گفت: نسبت به این سارق احساس نفرت دارم زیرا در دوره تعطیلی مسابقات بر اثر شیوع ویروس کرونا مجبور شده ام با حداقل حقوق کار کنم و این موبایل هم حاصل پس انداز این روزهای من است. از این رو از مضروب کردن او اصلاً پیشیمان نیستم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار