کمک ۸۰میلیارد تومانی مردم به سیل زدگان

دریافت خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۶
رییس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور گفت: تاکنون نزدیک به ۸۰ میلیارد تومان کمک های مردمی به حساب جمعیت هلال احمر واریز شده که این پول به صورت مستقیم برای سیل زدگان تخصیص خواهد یافت.

خبرگزاری تسنیم: رییس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور گفت: تاکنون نزدیک به ۸۰ میلیارد تومان کمک های مردمی به حساب جمعیت هلال احمر واریز شده که این پول به صورت مستقیم برای سیل زدگان تخصیص خواهد یافت.
محمد نصیری در نشست اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه به دنبال وقوع سیل در استان گلستان، 11 هزار نفر در مناطق آسیب دیده در اردوگاه های هلال احمر اسکان داده شدند، گفت: در حال حاضر نزدیک به 3 هزار نفر همچنان در این اردوگاه ها مستقر هستند.
به گفته وی، در حال حاضر در استان های گلستان و مازندران سیلاب تخلیه شده و مرحله بازسازی در این مناطق آغاز شده است.
نصیری با اشاره به وقوع سیل در استان لرستان، افزود: اگرچه نسبت به وقع سیل در این استان پیش بینی ها صورت گرفته بود و تامین مواد ضروری و اولیه از سوی هلال احمر برای این منطقه در دستورکار قرار گرفته بود، اما شدت سیلاب در شهرهای معمولان و پل دختر همه را غافلگیر کرد.
او افزود: شدت سیلاب در پل دختر به حدی بود که به مدت 72 ساعت آب، برق، گاز، خطوط تلفن همراه و راه های ارتباط زمینی در این شهر به طور کامل قطع و تنها راه دسترسی به این منطقه از مسیر هوایی ...

[ مشاهده متن کامل کمک ۸۰میلیارد تومانی مردم به سیل زدگان برترینها ]

آخرین اخبار اجتماعی