ادامه انزجار جهانی به خیانت امارات و بحرین؛ حمله به سفارت آمریکا در بغداد؛ تاکید نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین به پایان حیات سیاسی اتحادیه عرب از مهم ترین اخبار غرب آسیا در ۲۴ ساعت گذشته بود. سفیر ایران در عراق تاکید کرده است تاکنون هیچ تصمیمی از طرف دولت عراق مبنی بر اجازه ورود به زائران ایرانی و خارجی اتخاذ نشده و کشور عراق امسال پذیرای هیچ زائر خارجی نخواهد بود. دبیر کل جنبش انصار الله یمن، بخشی از مشکلات کنونی جهان اسلام را ناشی از اوضاع داخلی دانست. شماری از مؤسسه های ورزشی، دینی و مدنی بحرین برای حمایت از توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی نظام حاکم بر این کشور تحت فشار قرار گرفته اند. جوانان بحرینی در اعتراض به اقدام رژیم آل خلیفه به عادی سازی روابط با صهیونیست ها، پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را آتش زدند. اتحادیه جهانی علمای مسلمان ضمن محکوم کردن عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بار دیگر سازش و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را حرام اعلام کرد. وزیر امور خارجه قطر تصریح کرد که خواهان مذاکره بدون پیش شرط با عربستان سعودی هستیم. مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه اعلام کرد کشورش از شرق دریای مدیترانه عقب نشینی نمی کند. مردم ترکیه در اعتراض به بازنشر کاریکاتور های اهانت آمیز به پیامبر اسلام (ص) تظاهرات کردند. شبکه تلویزیونی الجزیره از شنیده شدن صدای چند انفجار ناشی از حمله راکتی به اطراف سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد خبر داد. گروه موسوم به "نیروهای آزادسازی عفرین" تصاویری از حمله راکتی به یک مرکز ایست و بازرسی ترکیه در روستای غزاویه در حومه عفرین در شمال غربی حلب پخش کرد. شبه نظامیان سوریه دموکراتیک ده ها مدرسه را در شهر ها و حومه های استان الحسکه به زندان، مقر نظامی و پایگاه غیرقانونی برای اشغالگران آمریکایی تبدیل کرده اند. نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین، امضای توافق عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را روز سیاه تاریخ امت عربی و اعلام شکست اتحادیه عرب توصیف کرد. در نشست ویدئو کنفرانسی مقامات جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان همکاری های دو کشور دز مینه حمل و نقل دریایی بررسی شد. مشروح خبر...

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ ادامه انزجار بین المللی به خیانت امارات و بحرین؛ حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغداد؛ تاکید نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین به خیانت اتحادیه عرب از مهم ترین اخبار غرب آسیا در ۲۴ ساعت گذشته بود.
ایران
ایرج مسجدی: اربعین امسال برگزار نمی شود
سفیر ایران در عراق تاکید کرده است تاکنون هیچ تصمیمی از طرف دولت عراق مبنی بر اجازه ورود به زائران ایرانی و خارجی اتخاذ نشده و کشور عراق امسال پذیرای هیچ زائر خارجی نخواهد بود.
مشروح خبر...
یمن
نظام های سعودی, امارات و بحرین؛ دشمن امت اسلامی هستند
دبیر کل جنبش انصار الله یمن، بخشی از مشکلات کنونی جهان اسلام را ناشی از اوضاع داخلی دانست.
مشروح خبر...
بحرین
مخالفت انجمن های بحرینی با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی
شماری از مؤسسه های ورزشی، دینی و مدنی بحرین برای حمایت از توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی نظام حاکم بر این کشور تحت فشار قرار گرفته اند.
مشروح خبر...
جوانان بحرینی پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را آتش زدند
جوانان بحرینی در اعتراض به اقدام رژیم آل خلیفه به عادی سازی روابط با صهیونیست ها، پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را آتش زدند.
مشروح خبر...
قطر
سازش بحرین با رژیم صهیونیستی حرام است
اتحادیه جهانی علمای مسلمان ضمن محکوم کردن عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بار دیگر سازش و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را حرام اعلام کرد.
مشروح خبر...
وزیر خارجه قطر: موضع ما درباره شواری همکاری خلیج فارس ثابت است
وزیر امور خارجه قطر تصریح کرد که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار