ایسنا/فارس مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این رویداد فرهنگی با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس و با محوریت وصیت نامه بنیانگذار جمهوری اسلامی پیرامون انجام فریضتین در حوزه ورزش، برگزار می شود.

حیدرعلی کامیاب، شنبه ۱۰ خرداد به خبرنگاران با اشاره به اهمیت مطالعه در سیره عملی امام خمینی(ره)، گفت: امروز هم یکی از مهمترین دغدغه های رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ، افزایش کمیت و کیفیت مطالعه و تسری این مهم به عنوان فرهنگی تاثیرگذار است.
دبیرستادساماندهی امور جوانان استان فارس ادامه داد: برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی، گامی است برای نهادینه کردن عادت به مطالعه در سطوح مختلف جامعه خصوصا قشر نوجوان و جوان به عنوان نیروهای تاثیرگذار و پیشرو در هر کشوری.
کامیاب با بیان اینکه تشویق و ترغیب مردم خصوصا جوانان به کتاب و کتابخوانی عاملی موثر بر شناسایی استعدادها در جامعه و زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور و جامعه خواهد بود، افزود: اگر فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه ی ما رونق پیدا کند و علاقمندان زیادی به آن رو آورند باعث توسعه و گسترش کشور و سرفرازی ملت و جامعه خواهد شد.
وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه که همراه با اهداء جوایز نفیس به ۱۴ تن از برندگان آن خواهد بود می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص چگونگی شرکت در این مسابقه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان یا کانال های ارتباطی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مراجعه کنند.
کامیاب خاطرنشان کرد که سئوالات و برگه پاسخنامه این مسابقه روی سایت اداره کل ورزش و جوانان فارس بارگذاری شده است و علاقه مندان تا پایان خرداد امسال فرصت خواهند داشت که پاسخنامه تکمیل شده را به شماره تلفن همراه ۰۹۰۱۸۱۳۷۲۱۷ ارسال و در این مسابقه شرکت کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری