ساعت24 -معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: هیچ تفرجگاه وبوستانی را نداریم که مردم به آنجا مراجعه کرده باشند و مردم به اهمیت موضوع پی بردند که نباید از خانه بیرون بیایند.

سرهنگ جهانی با اشاره به وضعیت جاده های کشور گفت: هیات رئیسه ناجا و پلیس راهنمایی و رانندگی امروز بازدیدهای ویژه ای داشتند و آنچه گزارش ها از سراسر کشور نشان می دهد و از تصاویر داخل شهرها می بینیم مردم عزیز به این موضوع خیلی جدی توجه کردند و در پارک ها و فضاهای سبز حضور پیدا نکردند و این جای تشکر دارد.
سرهنگ جهانی ادامه داد: اکنون هیچ تفرجگاه وبوستانی را نداریم که مردم به آنجا مراجعه کرده باشند و مردم به اهمیت موضوع پی بردند که نباید از خانه بیرون بیایند. مردم توجه کردند و امیدواریم این روند در بعداز ظهر نیز ادامه یابد. راه های مختلف و بزرگراه ها و اتوبان های درون شهری و برون شهری بیانگر این است که مردم دقت و توجه کردند.
سرهنگ جهانی درباره برخورد با افرادی که به تذکرها توجه ندارند گفت: کسانی که برخلاف مصوبه عمل کنند با جریمه ۵۰۰ هزارتومانی و توقیف یک ماهه وسیله نقلیه مواجه می شوند. تعداد محدودی از هموطنان در حال برگشت به شهرهای خود هستند و باید دقت کنند در طول مسیر از درون شهرها عبور نکنند چرا که جریمه ۵۰۰ هزارتومانی می شوند.
او از مردم درخواست کرد که در حین رانندگی و بازگشت به شهرهای خود سرعت مجاز را رعایت کنند و آرام رانندگی کنند.
منبع:ایلنا

سرخط اخبار