یزد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان یزد گفت: بدون هرگونه ملاحظه اجتماعی نسبت به مراکز متخلفی که شیوه نامه های بهداشتی را در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه رعایت نمی کنند، برخوردها افزایش یابد.

محمدرضا حدادزاده با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در استان و اعلام نگرانی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد از همکاری نکردن برخی از مراکز و مکان ها در رعایت پروتکل ها ی بهداشتی به بهانه های مختلف اقتصادی و اجتماعی افزود: بدون هرگونه ملاحظه نسبت به مراکز متخلف برخورد شود.
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری یزد، وی به حمایت قاطع دادسرا از بازرسان بهداشت برای تشدید نظارت های بهداشتی به منظور مهار کرونا اشاه کرد و به رییس پلیس اماکن عمومی دستور داد بدون هیچ انعطافی با مراکز متخلفِ تهدیدکننده سلامت عمومی، به خصوص فروشگاه های بزرگ، بانک ها، مطب ها، دفاتر خدمات الکترونیک، مراکز گردشگری و خانه های مسافر برخورد شود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با اشاره به اینکه نظر کارشناسان و بازرسان بهداشت فصل الخطاب است، تصریح کرد: نسب به هرگونه تمرد و تعرض حساسیت داشته باشند و در صورت لزوم پرونده تشکیل شود.
حدادزاده اظهار کرد: قضات کشیک دادسرا در هر ساعت از شبانه روز برای صدور مجوزهای قضایی لازم پاسخگو هستند.
همچنین سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیروز( چهارشنبه) گفته بود که با فوت ۳۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار افراد متوفی به بیماری کووید- ۱۹ در کشور به ۳۱ هزار و ۳۴۶ نفر رسیده است ستان همچنان در وضعیت قرمز یا هشدار یا زرد کرونا قرار دارد.
سیما سادات لاری افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر ۳۰ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، پنج هزار و ۶۱۶ بیمار جدید در کشور شناسایی شد که از این تعداد ۲ هزار و ۳۴۰ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید- ۱۹ در کشور به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار