واکنش جهانگیری، عارف و ابتکار به حضور زنان در ورزشگاه

آفتاب نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به حضور تماشاگران زن در بازی امروز تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در ورزشگاه آزادی تهران گفت: امروز یکی از خواسته های بخش مهمی از زنان، جوانان و فعالان مدنی به خوبی تحقق یافت و زنان برای تماشای مسابقات فوتبال به ورزشگاه آزادی رفتند.

آفتاب نیوز :
اسحاق جهانگیری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: « امروز یکی از خواسته های بخش مهمی از زنان، جوانان و فعالان مدنی به خوبی تحقق یافت و زنان برای تماشای مسابقات فوتبال به ورزشگاه آزادی رفتند. آگاهی و رشد مدنی زنان و مردان در ورزشگاه نشانه ای بود از احترام به حساسیت های بخش های دیگری از جامعه و رفع نگرانی برای تداوم اقداماتی از این دست.»
عارف: زمینه حضور زنان در ورزشگاه ها فراهم شود
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در استادیوم آزادی تاکید کرد که حضور زنان در مجامع مختلف حق طبیعی آنان است.
محمدرضا عارف در مطلبی در صفحه توییتر خود در واکنش به حضور زنان در استادیوم آزادی در بازی تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج نوشت: «ورزشگاه آزادی امروز شاهد حضور زنان فهیم و ورزش دوست سرزمینم بود. حضور زنان در مجامع مختلف حق طبیعی آنان است. امیدوارم با تلاش مسئولان زمینه حضور زنان در همه عرصه ها و مجامع ازجمله ورزشگاه ها بیشتر فراهم شود. اعتماد به زنان و جوانان همیشه نتیجه بخش بوده است. والبته خداقوت به تیم ملی»
ابتکار: فیفا به حضور بانوان کمک کرد اما اصل کار را دولت انجام داد
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور نیز پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر کامبوج در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: خدا را شکر می کنم. تیم ملی قدم خانم ها را گل باران کرد. دست بازیکنان تیم ملی درد نکند. همه چیز خیلی خوب بود و خانم ها خیلی پر شور و پر انرژی و پر نشاط بودند. ورزش یکی از بهترین روش ها برای ارتقای سطح سلامت فردی و اجتماعی جامعه است. این روند ان شاءالله ادامه پیدا می کند. از همه کسانی که زمینه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار