ایلام-جانشین دادستان ایلام گفت: حسب دستور دادستان استان ایلام ۱۱۳ تخته چادر مربوط به افرادی که در طبیعت اقدام به برپایی چادر کرده بودند، جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، رضا امیری مقدم جانشین دادستان مرکز استان ایلام اظهار کرد: حسب دستور دادستان مرکز استان و با حضور میدانی عوامل نیروی انتظامی، منابع طبیعی و … ۱۱۳ تخته چادر جمع آوری و هشدارهای لازم به خاطیان داده شد.
وی با تعیین مهلت به افرادی که قانون را رعایت نمی کنند، افزود: ۲۴ ساعت به افرادی که مجدداً در منطقه چوار اقدام به برپایی چادر کنند فرصت داده ایم و دادستانی در راستای حفظ سلامت شهروندان و قطع زنجیره انتقال کرونا گشت های خود را فعال کرده است.
جانشین دادستان ایلام بیان کرد: چنانچه افرادی با بی توجهی به هشدارهای قانونی و عدم رعایت حقوق عمومی با برپایی چادر سلامت خود و دیگران را به مخاطره بیندازند برخورد خواهدکرد و با استفاده از قوه قهریه چادرهای آنها جمع آوری می شوند.
امیری مقدم افزود: تلاش های شبانه روزی همه ما برای حفظ سلامت مردم است لذا می طلبد شهروندان محترم با ماندن در خانه مسئولان استان را یاری کنند.
وی گفت: مدتی است مردم بدون رعایت هشدارهای مسئولان اقدام به برپایی چادر در دل طبیعت می کنند که با توجه به قدرت انتشار ویروس کرونا، سلامت خود و دیگران را به مخاطره می اندازند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار