انصاری فرد: در ایران همه از کی روش قدردانی می کنند/ برای پرچم و کشورمان می جنگیم

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳
کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت که اعضای تیم ملی برای پرچم و کشورمان می جنگند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، کریم انصاری فرد در گفت وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، درباره تغییر پُست خود در تیم ملی فوتبال کشورمان پس از جدایی کارلوس کی روش از این تیم اظهار داشت: همه در کشور ما از کی روش قدردانی می کنند. او کار فوق العاده ای برای ما انجام داد و دوران خوبی را با این مربی پشت سر گذاشتیم. اگر کی روش از من می خواست که در هر نقطه ای از زمین بازی کنم، باید این کار را انجام می دادم و مشکلی با آن نداشتم. این شیوه مدنظر او بود.
وی با اشاره به تغییر سبک بازی تیم ملی با حضور مارک ویلموتس گفت: در زمان کی روش، در بازی های کمی در پست تخصصی ام بازی می کردم و بیشتر به عنوان هافبک یا وینگر به میدان می رفتم. من از بازی در هر پستی راضی هستم. مربی جدید ما هم کارش را به خوبی انجام می دهد. هر مربی در دنیا تاکتیک خود را دارد و ما باید به آن احترام بگذاریم و به شیوه ای بازی کنیم که او می خواهد. این از همه چیز مهم تر است.
ویلموتس: یک دیوار از گلزنی ما جلوگیری می کرد
«بیشتر بازیکنان تیم ملی به مدت هفت یا هشت سال کنار هم بازی کرده ایم.»، بازیکن تیم ملی کشورمان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: ما با حرکات یکدیگر آشنا هستیم و پست یکدیگر را درک می کنیم. ما باید راه خود را همین گونه ادامه دهیم و مهم نیست که چه کسی بازی می کند. ما برای پرچم و کشور خودمان می جنگیم و صد درصد توان خود را در زمین می گذاریم.
انصاری فرد درمورد برتری 2 بر صفر شاگردان ویلموتس مقابل هنگ کنگ خاطرنشان کرد: این یک مسابقه عالی برای ما بود و نتیجه خوبی به دست آوردیم. فکر می کنم برای اولین بازی، عملکرد خوبی داشتیم و باید مانند این مسابقه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار