علی خلیلی گفت: هم اکنون نیز پس از اعلام ستاد ملی کرونا مجوز بازگشایی باشگاه ها و اماکن ورزشی با رعایت جدی پروتکل های بهداشتی داده شده و در نشست با رؤسا و نواب رئیس هیات های ورزشی نحوه ی این بازگشایی نیز اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  علی خلیلی ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمان در خط مقدم جبهه مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت:با رعایت پروتکل های بهداشتی حامی کادر درمان استان هستیم.
وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان به تبع از وزارت ورزش و جوانان در طول ایام شیوع ویروس کرونا کاملا براساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا عمل کرده و همچنان بر اساس این مصوبات عمل می کند گفت: لغو کلیه مسابقات ورزشی، برگزاری پویش های مجازی متعدد در راستای حفظ سلامتی، نشاط و پویایی مردم و ورزشکاران مثل پویش ورزش در خانه و پیشگامی در اجرای پویش بخشودگی اجاره بهای باشگاه های ورزشی، تعطیلی اماکن ورزشی، ضدعفونی ادارات ورزش و جوانان و شیفت بندی حضور کارکنان در ادارات در راستای کاهش تجمعات و رعایت بهتر پروتکل های بهداشتی در راستای اجرای همین مصوبات بوده است. 
خلیلی گفت: هم اکنون نیز پس از اعلام ستاد ملی کرونا مجوز بازگشایی باشگاه ها و اماکن ورزشی با رعایت جدی پروتکل های بهداشتی داده شده و در نشست با رؤسا و نواب رئیس هیات های ورزشی نحوه ی این بازگشایی نیز اعلام شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری