پخش اختتامیه جایزه جلال آل احمد از شبکه چهار

لوگوی ایمنا ایمنا . پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۵۷
مصطفی جلالی، دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از پخش آیین اختتامیه سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از شبکه چهار سیما خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، مصطفی جلالی، دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد درباره شیوه های برگزاری آیین اختتامیه این جایزه ادبی توضیح داد و گفت: برای برگزاری مراسم اختتامیه دو مسیر را پیگیری کرده ایم؛ نخست در نظر داشتیم این آیین در سالن بزرگی با حضور تعدادی از برگزیدگان و شایستگان تقدیر برگزار شود و رسانه ها بتوانند به صورت زنده این برنامه از طریق بسترهایی که فراهم است دنبال کنند.
وی ادامه داد: این تصمیم طی مکاتبه ای با ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اعلام شد اما اجازه برگزاری این مراسم به شکل محدود به ما داده نشد. بنابراین ما به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا و حفظ سلامتی مهمانان از انتخاب این شیوه برگزاری صرف نظر کردیم.
جلالی با بیان اینکه برگزاری آیین اختتامیه در یک برنامه تلویزیونی شیوه دیگری است که برای برگزاری مراسم اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد در نظر گرفته ایم، گفت: هماهنگی های لازم با شبکه چهار سیما برای ضبط برنامه های این آیین صورت گرفته و منتظریم تاریخ و ساعت دقیق پخش برنامه از طریق این شبکه به ما اعلام شود.
دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد افزود: پیش بینی می شود هفته اول دی ماه بتوانیم آیین اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد را از طریق شبکه چهار سیما پخش کنیم.
جلالی درباره نحوه حضور برگزیدگان و شایستگان تقدیر در آیین اختتامیه جایزه ادبی جلال آل احمد گفت: برگزیدگان و شایستگان تقدیر از طریق تماس های تلفنی یا سایر شیوه های برخط در برنامه اختتامیه حضور خواهند داشت.
وی بیان کرد: شان ادبیات ایجاب می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار