ایسنا/فارس هفته ای که گذشت تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز در حالی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران را آغاز کرد که دو موضوع جدا شدن سرمربی این تیم و پخش نشدن بازی ها به شکل مستقیم از شبکه استانی، دغدغه همه هواداران بوده است.

داوود مهابادی چند روز پیش از آغاز رقابت ها، به یکباره هدایت تیم ملی جوانان را پذیرفت و در برهه ای حساس، فجری ها را تنها گذاشت. با این حال این تیم در هفته نخست نمایش نسبتا قابل قبولی را روی زمین ناهموار ورزشگاه پارس به نمایش گذاشت و در دقیقه پایانی با گلی که به ثمر رساند، موفق به کسب یک امتیاز برابر نماینده ساوه شد. در این مسابقه فجر سرمربی نداشت و فرشید استحقاری به همراه سعید غلامزاده(دستیاران مهابادی) از کنار زمین این تیم را هدایت می کردند.
امیرحسین جوانی سرپرست باشگاه فجرسپاسی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی برای این تیم گفت : هم اکنون چند گزینه مد نظر هیئت مدیر هستند و تا آخر همین هفته قرار است سرمربی جدید تعیین و اعلام شود. 
جوانی نسبت به اعلام اسامی این کاندیداها خودداری و اضافه کرد: بنا بر خواسته آقای فلاح(مدیرعامل باشگاه) قرار شد اسامی نفرات رسانه ای نشود. دلیل این تصمیم این است که متاسفانه در شیراز جوی وجود دارد که ممکن است بعضی ها با برخی اسامی مخالف باشند و سریعا نسبت به حاشیه سازی برای باشگاه اقدام کنند. فقط هم در مورد فجر این موضع گیری ها وجود دارد.
او گفت: کافیست یک پست در فضای مجازی در مورد فجر گذاشته شود تا سریعا با فحاشی یک عده مواجه شویم. دلیل این مساله را نمی فهمیم و برای همین است که مدت هاست سکوت کرده ایم و کامنت های صفحه رسمی باشگاه را هم مدت هاست بسته ایم. اما خودمان را ملزم می دانیم که یک کنفرانس خبری با حضور خبرنگاران برگزار کرده و نسبت به شفاف سازی مسائل مختلف اقدام کنیم.
جوانی در ادامه با خوش بینی زیادی در خصوص فصل جاری صحبت کرد و گفت: من قول می دهم امسال تیم خیلی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار