درخشش خبرگزاری صداوسیمای کردستان در جشنواره ابوذر

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۲۲
برگزیدگان ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر و اولین جشنواره مکتب حاج قاسم امروز در سنندج معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، توفیق مفاخری مسئول برگزاری این جشنواره از ارسال ۵۶۵ اثر به دبیرخانه جشنواره در ۱۰ محور از جمله تیتر مصاحبه گزارش عکس فیلم خبری و موشن گرافی خبر داد.
رییس سازمان بسیج رسانه گفت : رسانه ها امید، توانمندی و روی پای خود ایستادن را در کشور تقویت و تبیین کنند.
بصری بیان اینکه رسانه ها باید حقیقت و واقعیت دنیای غرب را بیان کنند افزود: بزرگترین مکتب های غرب درگیر مشکلات اقتصادی هستند و امریکا با همه ثروتی که اندوخته توان اداره جامعه خود را ندارد.
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان اینکه در تمام عرصه های کشور با یک جنگ نرم مواجه هستیم افزود: امروز جنگ قلم، فکر، اندیشه، تفکر، نبوغ و قدرت علمی و عملیات روانی است که دشمن را در این عرصه ها هم وادار به شکست کردیم.
سردار حسینی با بیان اینکه ما جلوی راهبرد فشار حداکثری و تحریم را گرفتیم و در عملیات روانی موفق شدیم یادآور شد: شهید سلیمانی پشت رهبری ایستادند از وقوع جنگ جلوگیری و دشمن را به عقب راندند و برای قوی و قدرتمند شدن محور مقاومت جانفشانی های مختلفی را داشتند.
در بخش عکس موضوعی با رای هیات داوران بختیار صمدی از خبرگزاری فارس رتبه اول، فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم و مصلح پیرخضرانیان رتبه سوم را کسب کردند و در بخش عکس آزاد هم رتبه اول را ایمان فاتحی از خبرگزاری میزان، رتبه دوم را الهام امی از خبرگزاری مهر و رتبه سوم را هم کیوان فیروزه ای از خبرگزاری مهر را به خود اختصاص دادند.
در بخش خبر هم شهین امجدی از خبرگزاری شبستان رتبه اول، هیوا محمدپور از سایت بارانی نیوز رتبه دوم، شیوا اردلان منش از خبرگزاری فارس و میلاد مرادی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار