سید حسین نقوی حسینی، با اشاره به بیانیه ضد ایرانی ۳ کشور اروپایی در ماجرای "آرامکو"، گفت: روزی که عربستان به یمن حمله کرد تصور می کرد که ظرف یک ماه ماجرا را به اتمام برساند و یمن را به اشغال خود در بیارد ولی ماجرا به خواست و میل آنها پیش نرفت.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: ایران در حمله به آرامکو نقشی نداشته و اتهام ۳ کشور اروپایی بی اساس و مضحک است؛ اگر کوچک ترین سندی علیه ایران وجود داشت، تا کنون بوقچی های آنها گوش فلک را کر کرده بودند.
به گزارش ایرنا؛ «سید حسین نقوی حسینی» عصریکشنبه با بیان اینکه در حالی که اگر پرنده ای از منطقه ای پرواز می کند در معرض دید رادارهای آمریکا قرار دارد، اظهار کرد: چطور نمی دانند حمله به تاسیسات نفتی آرامکو از چه نقطه ای صورت گرفته است؟
وی با اشاره به بیانیه ضد ایرانی ۳ کشور اروپایی در ماجرای "آرامکو"، اظهار داشت: روزی که عربستان به یمن حمله کرد تصور می کرد که ظرف یک ماه ماجرا را به اتمام برساند و یمن را به اشغال خود در بیارد ولی ماجرا به خواست و میل آنها پیش نرفت.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سعودی ها هیچ گاه به این مسئله فکر نمی کردند که روزی در باتلاق جنگ با یمن گیر کنند و به دنبال چاره جویی برای فرار از این باتلاق باشند، قطعا مصائب این جنگ برای عربستان روز به روز بیشتر خواهد شد.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ماجرای "آرامکو" یکی از مسائلی است که در این جنگ به ضررعربستان تمام شده است؛ هیچ کشوری تصور نمی کرد که روزی تاسیسات نفتی عربستان مورد حمله قرار بگیرد، اما یمنی ها به همه دنیا ثابت کرده اند که این کار شدنی است.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار