نمایشگاه های حمل ونقل و ایمنی شروع به کار کرد

ایرنا پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از شروع به کار دو نمایشگاه صنعتی حمل ونقل و خدمات شهری و ایمنی در محل این نمایشگاه خبر داد.

«بهمن حسین زاده» در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از امروز (پنجشنبه) ۱۸مهر تا یکشنبه ۲۱ مهر میزبان چهار نمایشگاه خواهد بود که دو نمایشگاه «حمل و نقل و خدمات شهری» و نمایشگاه «ایمنی، آتش نشانی و امداد ونجات» به همت بخش خصوصی برگزار می شود.
وی با اشاره به فعالیت ۶۰ شرکت دانش بنیان در صنعت حمل و نقل کشور، ادامه داد: در هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری بخش خاصی برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که سال گذشته به دلیل تحریم ها فشار زیادی به صنعت حمل ونقل کشور وارد شده، افزود: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران فرصت بسیار مناسبی در اختیار فعالان این صنعت قرار داده تا در کنار برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری، بخشی از مشکلات این صنعت را رفع کنند.
حسین زاده برگزاری جلسات رودررو در حاشیه این نمایشگاه را فرصت ویژه ای برای انعقاد قرارداد میان فعالان حوزه حمل و نقل دانست و تاکید کرد: قراردادهایی که در حاشیه این نمایشگاه چهار روزه به امضا می رسد، می تواند بخش عظیمی از تعاملات حوزه حمل ونقل را به خود اختصاص دهد.
وی همچنین به بخش خدمات شهری در این نمایشگاه نیز اشاره کرد و افزود: خدمات حمل و نقلی که در تهران و با همکاری شهرداری پایتخت ارائه می شود در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
این مقام مسئول درباره پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات نیز اظهار داشت: نمایشگاه HSE متشکل از سه بخش Health, Safety, environment به معنی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و آتش نشانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار