بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: همیشه در ایران و گرگان احساس امنیت کردم و معتقدم ایران جای خوبی برای بسکتبال و پیشرفت کردن است.

به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین؛ پری پتی بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهار کرد: لیگ امسال از سال گذشته بهتر است، تعداد تیم های قوی بیشتر شده و شرایط برای رقابت امسال بیشتر است.
از عملکرد امسال راضی نیستم
پتی در پاسخ به این سوال که از عملکرد خودش در بازیهای امسال راضی است یا نه، افزود: از عملکرد امسال خودم راضی نیستم ضمن آنکه عصبانی هم نیستم چون تیم دارد خوب نتیجه می گیرد و در رده اول جدول قرار داریم اما می توانم بهتر از این بوده و کارایی بیشتری برای تیمم داشته باشم اما از عملکرد تیم تا اینجا راضی هستم.
وی تصریح کرد: همیشه در گرگان احساس امنیت کرده ام، مردم اینجا با هم مهربان بوده و به من نیز لطف داشته اند، این چیزهایی که اخیرا در فضای مجازی گفته اند که پری پتی ترسیده چرت و پرت است و نمی دانم از کجا درست شده است.
ایران بهترین جا برای پیشرفت است
بازیکن آمریکایی سوپرلیگ بسکتبال ایران اضافه کرد: من وقتی آمدم گرگان، هر کسی از من می پرسید اینجا چه جوریه، از دیدگاه و تجربه خودم می گفتم که ایران بهترین جا برای بسکتبال و پیشرفت هست، به همه شان گفتم ایران جای خوبی است.
پری پتی در واکنش به پیوستن بهنام یخچالی به تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: بهنام را شخصا نمی شناسم و فقط پارسال یک بار روبروی او بازی کردم اما چیزی که شنیدم و دیدم و می گویند اینست که بازیکن و لیدر خوبی است و به نظرم با آمدن بهنام می توانیم به هدف مان که قهرمانی است بیشتر فکر کنیم.
اگر همه چی در گرگان عالی نبود بر نمی گشتم
وی در خصوص نظرش در مورد گرگان بیان کرد: اگر من توی گرگان خوشحال نبودم و همه چی عالی نبود هیچوقت بر نمی گشتم ضمن اینکه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار