"بیژن نامدار زنگنه" وزیر نفت ایران یکشنبه شب در گفت وگوی اختصاصی با شبکه یمنی "المسیره" گفت که دشمنان ایران قادر نبودند که صادرات نفت ایران را به صفر برسانند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
زنگنه در این گفت وگو تصریح کرد: تهران ۸۰ درصد از تجهیزات نفتی ثابت خود را در داخل تولید می کند و این مقدار در ارتباط با تجهیزات بازیافتی کمتر از این میزان است.
وزیر نفت کشورمان افزود: ما با اتکا به توانایی های داخلی خود، با قاطعیت به دنبال شکست تحریم های تحمیلی آمریکا هستیم.
وی افزود: ایران امیدوار است که بتواند با تکیه بر شرکت های دانش بنیان در دو سال آینده، موفق شود در بخش صنعت موتورهای توربین های گازی و پمپاژ نفت به خودکفایی برسد.
ایالات متحده آمریکا در اقدامی یکجانبه پس از خروج دولت دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۸ از توافق هسته ای رشته تحریم های ظالمانه را با هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران آغاز کرد که در این راه شکست خورد.
منبع: باشگاه خبرنگاران
فوری: ۵ برابر شدن یارانه نقدی در سال 1400 / یارانه این افراد 220 هزارتومان می شود جزییات یارانه ۲۰۰ هزار تومانی + چه کسانی می گیرند؟ قیمت پراید کارکرده در بازار چند؟ دعوای سارا و نیکا با بهتاش جنجالی شد +فیلم قیمت طلا درجا می زند /آیا طلا بخریم یا نه؟ +جدول قیمت خودرو همه را شوکه کرد/پیش بینی جدید از کاهش قیمت خودرو+جزئیات تست رایگان کرونا در سراسر تهران+ برای تست کلیک کنید وام مسکن برای بافت فرسوده/ شرایط دریافت +جزئیات مهم

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار