سرمایه گذار و عضو کانون سراسری انجمن های صنفی انبوه سازان، گفت: شیرین شهر دارای فرصت های کم نظیری جهت سرمایه گذاری است و سرمایه گذاران اگر با نگاه اقتصادی به این شهر نگاه کنند، متوجه جاذبه های آن خواهند شد.

هاشم سلیمانی فر شامگاه چهارشنبه (۲۵ دی) در آیین افتتاحیه دفتر فروش باغ ویلاهای شیرین شهر، در گفتگو با خبرنگار تابناک در اهواز، اظهار کرد: سال ۸۹ طی قراردادی با شرکت عمران شهرهای جدید کشور به نمایندگی از وزات مسکن و بانک مسکن مرکزی اهواز، قراردادی برای ساخت ۲۰۴ واحد مسکونی منعقد شد.
وی با بیان اینکه این قرارداد در قالب مسکن مهر شیرین شهر منعقد شد، افزود: افزایش قیمت ها در ابتدای سال به دلیل نوسانات قیمت ارز و افزایش نرخ بنزین، ساخت ارزان مسکن مهر با بالا رفتن هزینه ها کند و پروژه ها متوقف شد.
سرمایه گذار و عضو کانون سراسری انجمن های صنفی انبوه سازان، ادامه داد: برای اینکه پروژه متوقف نشود، سرعت آن را کم کرده و تسهیلات بانکی بانک مسکن مورد حمایت و رقم آن از ۲۵ میلیون تومان تا ۴۵ میلیون تومان افزایش داده شد.
وی با اشاره به اینکه این افزایش تسهیلات بانکی در قالب حمایت از مسکن مهر انجام شد، بیان کرد: با این رقم از تسهیلات موفق به پیشرفت فیزیکی ساختمان ها تا ۷۵ درصد شدیم.
سلیمانی فر در ادامه مطلب فوق، گفت: بعد از افزایش قیمت ها در مصالح بخاطر نوسانات ارز، نرخ مسکن در اهواز بصورت تصاعدی بالا رفته و با توجه به تسهیلات و پیشرفت در مسکن مهر شیرین شهر به این نتیجه رسیدیم که متقاضی برای آپارتمان ها و واحدهای مسکونی وجود دارد.
وی با اشاره به بالا رفتن متقاضی برای مسکن مهر شیرین شهر، عنوان کرد: با توجه به این موضوع به نمای شهری رسیدگی کرده و شرکت عمران و وزارت مسکن با همکاری یکدیگر خدمات مورد نیاز شهری را تا جایی که امکان داشت فراهم کردند.
سرمایه گذار و عضو کانون سراسری انجمن های صنفی انبوه سازان، عنوان کرد: پرسنل توسعه و نیشکر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار