معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه گفت: رئیس قوه مقننه موافقت خود را با تخصیص اعتبارات لازم برای خرید ۶ دستگاه سی تی اسکن سیار برای بیمارستان هایی که فاقد این دستگاه هستند اعلام کردند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
سردار احمد اخوان معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز (پنج شنبه ۷ فروردین) در رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی و ارتباط ویدئوکنفرانسی با مسئولین قرارگاه های منطقه ای گفت: قرارگاه جهادی شفا از ساعات اولیه شیوع ویروس منحوس فعالیت خود را آغاز کرده و تمامی دستورالعمل ها و پروتکل های وزارت بهداشت را به صورت دقیق پیاده کرده ایم.
وی افزود: ۳ هزار و ۵۰۰ کادر تخصصی و بهداری نیروی زمینی سپاه در مراکز درمانی بیماران مبتلا به کرونا به کار گرفته شده اند، ضمن اینکه یک هزار و ۱۵۰ تخت بیمارستانی براساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح در خدمت بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفته اند.
وی افزود: ۲ هزار و ۴۹۰ تخت بیمارستانی آماده شده است و ظرفیت، زیرساخت و پتانسیل لازم برای توسعه این موضوع تا ۵ هزار و ۲۰۰ تخت بیمارستانی وجود دارد.
معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه گفت: زیرساخت های آماده شده در نیروی زمینی سپاه برای مقابله با حوادث و بحران های کشور توانسته کمک های بسیاری انجام دهد.
سردار اخوان خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۰۰ بیمارستان صحرایی در رزمایش ها و حوادث مختلف برپا شده است که سرعت عمل برپایی این بیمارستان ها برای مقابله با کرونا به دلیل تجارب قبلی در این حوزه بوده است.
وی گفت: امروز در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی، از نیروهای حاضر در رزمایش سراسری بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی و همچنین زیرساخت های بیمارستان صحرایی، رئیس قوه مقننه موافقت خود را با تخصیص اعتبارات لازم برای خرید ۶ دستگاه سی تی اسکن سیار برای بیمارستان هایی که فاقد این دستگاه هستند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار