منتخب مردم بابل در مجلس با انتقاد از نمایندگان وکیل الدوله که مطالبات مردم را دنبال نمی کنند گفت: اگر مجلس یازدهم چند گام برای رفع مشکلات بردارد و کارآمدی خودش را نشان دهد نگاه مردم تغییر کرده و شاهد مشارکت حداکثری در انتخابات خرداد 1400 خواهیم بود.

خبرگزاری فارس وحید ونایی: در جامعه اسلامی فرهنگیان ایران دبیرکل است و 48 ساله؛ سابقه حضور در دوره هشتم مجلس را هم در کارنامه فعالیت هایش داراست. 
علاوه بر این عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فدراسیون کشتی و همچنین رئیس دانشکده ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه پیام نور کشور است. 
علی کریمی فیروزجایی در حال حاضر منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم است.
او می گوید در حال حاضر حدود 100 منتخب مجلس یازدهم اعلام کرده اند که در فراکسیون فرهنگیان عضو خواهند شد ولی پیش بینی می کنم این تعداد به 150 نفر برسد. این در حالی است که حتی جرقه تشکیل فراکسیون اقتصاد مقاومتی در روزهای اخیر بین منتخبین مردم در مجلس یازدهم هم زده شده است. 
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم با بیان اینکه مجلس آتی در امر شفافیت در آراء باید خط شکن باشد می افزاید موکلین مردم باید بدانند که برای مثال نماینده مجلس چه مواضعی دارد. ضمن اینکه طبق قانون  لیست اموال و دارایی نماینده مجلس باید اعلام شود اما اینکه این لیست در دستان قوه قضائیه محرمانه باقی بماند فایده ندارد. 
وی اظهار می دارد باید تلاش کنیم با ایجاد فضای شفاف اطلاعات به ویژه در مورد بنگاه های اقتصادی اطلاعات مردم را بالا ببریم به همین دلیل نقش مجلس یازدهم بسیار ویژه است همچنین باید مانع از اقدامات سلیقه ای مدیران شویم. 
کریمی فیروزجایی با اشاره به دست بردن برخی نمایندگان در مصوبات مجلس می گوید  باید با مسببان این اقدام برخورد شود ولی باید سازوکاری در مجلس پیش گرفته شود که هیأت رئیسه بتواند قوی تر نظارت کرده و کمیسیون ها در این زمینه همراهی لازم داشته باشند تا مانع از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار