فرماندار جاجرم نسبت به عدم برنامه ریزی برای حضور مسئولان کشوری در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: مقصد وزرا و مسئولان کشوری مسافر به استان، فقط شهرهایی همچون بجنورد، شیروان و اسفراین نباشد و دیگر شهرستان ها نیز دیده شود.

رضا آذری در مصاحبه با خبرنگار فارس در جاجرم، با اشاره به اهمیت کار و همت جهادی در اقدامات مدیران اظهار کرد: با توجه به شرایط حساس کشور باید آرایش جنگی بگیریم و با تفکر انقلابی و رویکرد جهادی فعالیت کنیم که این تفکر در حال حاضر در شهرستان مشهود است.
وی افزود: شهرستان جاجرم از ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در حوزه های مختلف برخوردار و نگاه توسعه همه جانبه و تعامل بین بخشی برقرار است.
فرماندار جاجرم به وضعیت شاخص های اقتصادی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: شهرستان جاجرم در سال ۹۷ رتبه ۸ شاخص ها در استان را داشت اما در حال حاضر در بین ۳ شهرستان برتر استان هستیم که این امر تنها با تغییر تفکر نسبت به مشکلات میسر شد.
وی با اشاره به پروژه راه میامی _جاجرم ابراز داشت: از مشکلات این پروژه اختلافات بین دو شهرستان جاجرم و گرمه بود که با برگزاری ۶ جلسه شورای تأمین در شهرستان و استان، این مشکل برای همیشه حل وفصل شد.
آذری تصریح کرد: گردشگری جاجرم مورد غفلت واقع شده بود اما در سال گذشته در جذب توریست اقدام به احداث هتل چند ستاره شد که به زودی افتتاح می شود و راه اندازی ۲ اقامتگاه بومگردی در بخش شوقان از دیگر اقدامات در این حوزه بوده است.
وی با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور به استان خراسان شمالی در تیرماه سال گذشته نیز یادآور شد: تصویب فاز دوم آلومینا از مصوبات سفر رئیس جمهور بود که در حال پیگیری است.
آذری ادامه داد: نیروگاه خورشیدی جاجرم نیز که در ابتدا با کمبودهایی مواجه شد، از جمله اینکه سرمایه گذار به علت تحریم ها انصراف داد و با سرمایه گذار دیگری رایزنی شد و در حال حاضر ۲۰ هکتار زمین برای این امر اختصاص یافته تا اقدامات دیگر آن برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار