پلدختر- فرماندار پلدختر گفت: به علت شرایط فوق خطر کرونایی و به منظور رعایت فاصله اجتماعی و قطع زنجیره کرونا، همه ادارات و بانک های سطح این شهرستان تعطیل هستند.

حسن رضائیان در گفت و گو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: به علت شرایط فوق خطر کرونایی و به منظور رعایت فاصله اجتماعی و قطع زنجیره کرونا ، همه ادارات و بانک های سطح این شهرستان از امروز سه شنبه تا پایان هفته جاری تعطیل هستند.
وی، افزود: پاساژها، اماکن تجاری، فروشگاه های زنجیره ای، اماکن ورزشی، لوازم بهداشتی و آرایشی، مراکز تعویض پلاک و خدمات خودرویی، بازار املاک و خودرو، خدمات کامپیوتری و چاپخانه ها، فروشگاه های پارچه و پوشاک، سینما، دانشگاه ها، مدارس و حوزه های علمیه، تالار پذیرایی، رستوران و آرایشگاه ها، اماکن و سالن های ورزشی و دیگر مشاغلی که در جدول قید شده از امروز به مدت یک هفته (تا دوشنبه هفته آینده) ۱۲ آبان ماه جاری تعطیل خواهند بود و در صورت نیاز این زمان تمدید می شود.
فرماندار پلدختر گفت: از امروز سه شنبه ساعت هشت صبح محدودیت ها با حضور ادارات صمت، اصناف و تعزیرات با همکاری نیروی انتظامی اعمال خواهد شد.
رضائیان افزود: آرامستان ها تعطیل و برگزاری هرگونه مجالس عزا و عروسی تحت هر شرایطی ممنوع است و با خاطیان برخورد قانونی صورت می گیرد.
وی، ضمن تاکید بر لزوم توجه مدیران به اجرای دستورالعمل های ستاد مدیریت بیماری کرونا ، با اشاره به اینکه تا پایان هفته ادارات و بانک های این شهرستان تعطیل هستند؛ افزود: دستگاه های خدمت رسان به منظور ارائه خدمات، کشیک لحاظ کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار