ثبت‌نام طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن در زنجان

لوگوی ایکنا ایکنا . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۵۴
مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف استان زنجان از ثبت نام طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآن کریم خبر داد و گفت: این طرح ضمن ارتقای کیفیت علمی داوران، زمینه هدایت استعدادهای جدید به سمت داوری قرآن را نیز فراهم می کند.

حجت الاسلام اسماعیل مرادخانی، مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، در گفت وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در دستور کار قرار گرفته تا از این طریق شاهد برگزاری کیفی تر مسابقات قرآن باشیم.
وی با بیان اینکه داوران در دو بخش آقایان و بانوان می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند، ابراز کرد: امکان ثبت نام از 24 دی ماه آغاز شده و علاقه مندان تا 24 بهمن ماه می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی my.oghaf.ir اطلاعات لازم را کسب و نام نویسی کنند.
این مسئول ایجاد شرایط یکسان برای بهره مندی همه علاقه مندان به داوری مسابقات قرآن کریم، ارتقای کیفیت علمی و فنی داوران، شناسایی، آموزش و تربیت داوران جوان و هدایت استعدادهای جدید به سمت داوری مسابقات قرآن کریم را از اهداف برگزاری این طرح برشمرد.
مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف استان زنجان تصریح کرد: صحت حفظ، تجوید، وقف و ابتدا، صوت، لحن ویژه قرائت تحقیق و ترتیل و حفظ، هماهنگی و حسن اجراء و لحن ویژه همخوانی و همسرایی از محورهای آزمون این طرح است.
وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه متسابقین زنجانی رتبه ای در مرحله کشوری کسب نکردند، یادآور شد: قصد داریم برای ارتقای سطح مربیان و متسابقین نیز دوره هایی با استفاده از داوران برجسته کشوری برگزار کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار