سرمربی جوانان: دفاع از بوکس ایران هدف ما است

ایرنا جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲
تهران- ایرنا- سرمربی تیم بوکس جوانان ایران، گفت: برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا آماده هستیم و دفاع از بوکس ایران، هدف اصلی ما است.

رقابت های بوکس قهرمانی جوانان آسیا از ۱۸ آبان ماه در «اولان باتور» مغولستان آغاز می شود و تیم کشورمان با ۱۰ بوکسور در این رویداد مهم روی رینگ می رود.
«امید رشید» سرمربی تیم بوکس جوانان کشورمان در این خصوص به ایرنا، گفت: قرار است روز ۱۶ آبان ماه و ۲ روز قبل از آغاز مسابقات، راهی مغولستان شویم که حضور در این پیکارها، اتفاق خوبی برای آینده بوکس ایران است.
وی ادامه داد: از بهمن ماه سال گذشته کارمان را در تیم جوانان و با ۶۳ بوکسور آغاز کردیم. ۹ مرحله اردو پیش بینی کرده بودیم و به دلیل اینکه مسابقات حدود ۱۰ روز زودتر از زمان اولیه اعلام شده آغاز می شود، ما نیز یک اردوی خود را کاهش دادیم.
رشید با اشاره به برگزاری اردوها در استان های مختلف گفت: این مساله تنوعی خوبی برای بوکسورها بود. با توجه به اینکه «اولان باتور» ارتفاع بالایی دارد، ما نیز اکثر اردوهای خودمان را در شهرهایی برگزار کردیم که ارتفاع بالایی داشته باشند.
وی افزود: هیات های بوکسی که میزبان ما بودند در حد توان تلاش کردند و قدردان آنان هستم که از تیم جوانان حمایت کردند.
سرمربی تیم جوانان ایران با ابراز رضایت از شرایط تیمش، عنوان کرد: حدود ۱۸ انتخابی برگزار کردیم تا به ترکیب اعزامی برسیم و همه مدعیان در مسابقات حضور داشتند.
رشید افزود: هرچند دیدار تدارکاتی یا اردوی خارجی نداشتیم، اما با تلاش های همکارانم در کادرفنی و تمرینات خوبی که «ول الله صالح نیا» به عنوان بدنساز طراحی کرد، تیم در شرایط خوبی است.
وی گفت: در ورزش حرفه ای پیش بینی ممکن نیست و به مغولستان می رویم تا از اعتبار بوکس ایران دفاع کنیم.
لام به ذکر است، چندی پیش نیز در راستای توجه فدراسیون بوکس به رده های سنی، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار