ایسنا/کرمان شرکت برق منطقه ای استان کرمان اعلام کرد: برودت هوا طی روز های اخیر و پایداری این جبهه هوای سرد در سراسر کشور منجر به افزایش مصرف گاز در همه بخش ها به ویژه بخش خانگی و تجاری شده و این امر موجب محدودیت سوخت رسانی گاز به نیروگاه ها شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان کرمان، در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی پیرامون مصرف برق و قبض برق گروه رسمی  سرمایه گذاری ایران و چین در تولید ارز دیجیتال واقع در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اطلاعیه ای به شرح ذیل توسط روابط عمومی برق منطقه ای کرمان صادر شده است.
"هموطنان گرامی همانطور که مستحضرید کاهش دما و برودت هوا طی روز های اخیر و پایداری این جبهه هوای سرد در سراسر کشور منجر به افزایش مصرف گاز در همه بخش ها به ویژه بخش خانگی و تجاری شده و این امر موجب محدودیت سوخت رسانی گاز به نیروگاه ها گردید .
افزایش مصرف برق  وگاز موجب شد تا از مردم خواسته شود با همکاری در کاهش 10 درصدی مصرف انرژی موجبات تامین برق پایدار و سوخت رسانی به نیروگاها را فراهم نمایند که مردم شریف و انقلابی در سراسر کشور در این خصوص مشارکت نموده که جا دارد از همه انها تشکر نماییم.
شرکت های برق نیز اقدامات و تمهیداتی به کار گرفته تا شبکه برق پایدار و انرژی مورد نیاز تامین باشد. کاهش خاموشی های غیرضرور، جلب همکاری صنایع، کنترل سیستم های گرمایشی و روشنایی اداری، کشف و جمع اوری مراکز غیررسمی تولید ارز دیجیتال و اختصاص پاداش 20 میلیون تومانی به کسانی که این مراکز را معرفی نمایند و انجام سایر امور تبلیغی و فرهنگی و غیره  از جمله این اقدامات و راهکارها بود. مع ذالک شاهد بودیم که برخی اصحاب رسانه  به ویژه در فضای مجازی ضمن بیان دیدگاه های خود انتقاداتی درخصوص وضعیت عملکردی شرکت رسمی سرمایه گذاری تولید ارز دیجیتال در منطقه اقتصادی رفسنجان داشته باشند.
در این راستا و به منظور رفع ابهامات و تنویر افکار عمومی روابط عمومی شرکت برق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار