رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین مهلت معرفی دیپلمه های مشمول برای انجام خدمت سربازی، مدت زمان دوره آموزشی، تعیین تکلیف مشمولان قلبی عروقی، محرومیت های مشمولان غایب و پیگیری حقوق سربازان سخن گفت.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، روز گذشته با برگزاری کنکور هنر عملا پرونده کنکور سراسری در سال 99 بسته شد.
کنکور با همه اما و اگرها و تأخیر و تعویق هایش به سرانجام رسید و در این بین فقط یک دسته از مشمولان بودند که بیش از همه دست و دل شان لرزید. مشمولان دیپلمه را می گویم. نگران بودند؛ نگران از آن جهت که فرجه اعزام شان به سر رسیده بود.
اما در این بین ستاد کل نیروهای مسلح برای مشمولان دیپلمه چاره ای اندیشید و به آنها این فرجه را داد که تا یک هفته پس از آزمون سراسری فرصت داشته و بعد از شرکت در کنکور برای خدمت سربازی اقدام کنند؛ فرجه زمانی که به روزهای آخرش نزدیک شده و باید شمارش معکوس آن را شاهد باشیم.
آگاهی از آخرین فرصت و فرجه در نظر گرفته شده برای مشمولان دیپلمه، مدت زمان دوره آموزش سربازی، وضعیت اعزام مشمولان قلبی و عروقی، حقوق سربازان و چند و چون های خدمت سربازی در این روزهای کرونایی ما را بر این داشت تا با امیردریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح به گفت وگو بنشینیم.
«دوشنبه 10 شهریور» آخرین روز معرفی و مراجعه مشمولان دیپلمه به پلیس + 10
ستاد کل در اطلاعیه ای اعلام کرده بود که برای شرکت مشمولان دیپلمه در کنکور سراسری تمهیداتی اندیشیده است؛ قرار بود این مشمولان یک هفته فرصت داشته باشند؛ فرصت مشمولان داوطلب کنکور سراسری به طور دقیق تا چه روزی است؟
قبلا اعلام شد که مشمولان وظیفه دیپلمه سال 98 که امسال در کنکور شرکت داشتند بعد از شرکت در آزمون به مدت یک هفته فرصت دارند خود را برای انجام خدمت سربازی به پلیس + 10 معرفی کنند.
اما در نهایت بعد از برگزاری جلسات مقرر شد که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار