جمع آوری 27 دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی از سطح شهر سنندج

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۹
جمع آوری 27 دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی از سطح شهر سنندج

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اعلام کرد: در راستای اجرای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه های سطح شهر تعداد 27 دکه فاقد هرگونه سابقه و مستندات قانونی از سطح شهر جمع آوری شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شرمین شریفی در گفتگو با خبرنگاران از جمع آوری دکه های فاقد هرگونه سابقه، مدارک و مستندات خبر داد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به منظور ارزیابی و ساماندهی دکه های سطح شهر، بررسی، مطالعه و دسته بندی دکه های مربوط به سنوات گذشته در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
شریفی بیان کرد: براساس بررسی های صورت گرفته در حال حاضر تعداد 175 دکه در سطح شهر سنندج وجود دارد.
وی افزود: از این تعداد 137 پرونده دارای قراردادهای قبل از تشکیل شوراهای اسلامی شهر سال 78 و چند عدد دکه هم که دارای مصوبه شورای شهر و کمیته انطباق فرمانداری بوده ودر لیست دکه های مجوزدار به تفکیک منطقه قرار گرفتند.
شریفی اعلام کرد: پس از بررسی های به عمل آمده تعداد 38 دکه غیرمجاز در سطح مشغول به فعالیت بودند که از این تعداد 27 دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی بودند.
 وی اعلام کرد : در راستای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه های سطح شهر این 27 دکه غیر مجاز در سطح شهر جمع آوری شدند.
وی همچنین افزود: تعداد 11 دکه باقیمانده نیز در حال بررسی مدارک و پیگیری از سوی سازمان جهت انجام اقدامات قانونی است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در نهایت خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح ارزیابی و ساماندهی دکه های سطح شهر عملیات بازسازی، رنگ آمیزی و کدبندی کلیه دکه های نیز در آینده نزدیک اجرا خواهد شد.

[ مشاهده متن کامل جمع آوری 27 دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی از سطح شهر سنندج موج ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار موج