ساعت 24-مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون ۶ مادر باردار توسط پرسنل بهداشتی و هلال احمر استان از مناطق سیل زده به مناطق امن منتقل شدند.

رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: 6 مادر باردار با خطر بالا از اولین لحظات وقوع سیل توسط پرسنل بهداشتی و هلال احمر از منطقه سیل زده به مناطق امن و قابل دسترسی منتقل شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تا این لحظه 6 مادر باردار ساکن روستای شهرستان های کنارک، میرجاوه، نیکشهر، زاهدان، سیب و سوران و رحمت اباد از توابع شهرستان سیب و سوران با تلاش پرسنل بهداشتی و تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر به مناطق امن منتقل شده اند.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 14 شهرستان جنوب استان سیستان و بلوچستان درگیر سیلاب هستند که مواد غذایی و لوازم گرمایشی مهم ترین نیاز سیل زدگان است همچنین اقلام زیستی به ویژه پتو و موکت در اولویت بعدی قرار دارند که باید به سرعت برای سیل زدگان جنوب استان تامین شود.
وی ادامه داد: شهرستان ایرانشهر، چابهار، خاش، دلگان، زاهدان، سرباز، سراوان، سیب و سوارن، فنوج، کنارک، میرجاوه، نیکشهر و هیرمند درگیر سیلاب اند که نیروهای هلال احمر با تمام توان در حال خدمات رسانی به سیل زدگان هستند.
تسنیم

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار