معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: بیش از ۵ هزار رزمنده سلاح به دست سپاه هم اکنون با آموزش های لازم مدرک پزشکیاری و بهیاری دارند و هزاران نفر از آنها به کمک حوزه بهداشت و درمان کشور آمده اند که اکثر این نیروها در بخش ICU بیمارستان ها به کارگیری شده اند.
به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز (پنج شنبه ) در رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی و ارتباط ویدئوکنفرانسی با مسئولین قرارگاه های منطقه ای گفت: در این قرارگاه های دهگانه نیروی زمینی سپاه (حمزه، نجف اشرف، کربلا، صاحب الزمان، سیدالشهدا، ثامن الائمه، غدیر، مدینه و عاشورا) در گستره تمامی استان های کشورمان از ابتدای روزهای آغازین ورود ویروس کرونا فعالیت های خود را پیگیری کرده ایم.
وی افزود: مجموعه توانمندی های بهداری نیروی زمینی سپاه را در خدمت بهداشت کشور قرار گرفته اند.
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: ۱۰۰ یگان حوزه رزم سپاه در این رزمایش حضور دارند، ضمن اینکه یگان راهبردی و استراتژیک جنگ نوین ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه به صورت کاملاً تخصصی در طول یک ماه گذشته به مجموعه بهداشتی کشور کمک می کنند.
سردار پورجمشیدیان خاطرنشان کرد: ده ها هزار نیروی بسیجی و پاسدار در طی روزهای گذشته به کمک دستگاه های مسئول کشورمان شتافته اند.
وی تصریح کرد: تمامی اقدامات سپاه و بسیج برای مقابله با این ویروس خطرناک، با محوریت ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و بسیاری از اقدامات صورت گرفته با درخواست و زارت بهداشت انجام شده است و هیچ اقدامی خارج از چارچوب تعیین شده عملیاتی نشده است.
معاون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار