استقلال تهران بعد از پیروزی مقابل سپاهان برای تثبیت جایگاه دومی خود به مصاف شهرخودرو خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، عناوین روزنامه های ورزشی صبح امروز -چهارشنبه ۱۶ مرداد- را در بسته خبری روزنامه های ورزشی ایمنا بخوانید؛
"خبرورزشی" با عنوان "پرسپولیس تمام فرصت های مصالحه را سوزاند" به آخرین اظهارات برانکو در خصوص شکایتش از پرسپولیس پرداخت، شکایتی که گویا پیام آور اتفاقات منفی و محرومیت ها برای سرخ پوشان خواهد بود.
"گل" با عنوان"بازی انتقام از همه" به مصاف استقلال و شهرخودرو پرداخت، مصافی که رحمتی در آن نقش مهمی در زمین دارد و برای اولین بار در مقابل فرهاد مجیدی بعد از آغاز دوران مربیگری فرهاد مجیدی پرداخت.
"فرهیختگان ورزشی" با عنوان "تسویه کامل آپشن توافق مالی+ پیش قرارداد" به شروط سخت ستاره های سرخابی برای تمدید قرارداد با این تیم ها پرداخت، شروطی که شاید منجر به فروش این بازیکنان و ترانسفر شدن آنها شود.
"خراسان ورزشی" با عنوان "جنگ آسیایی استقلال و شهرخودرو" به مصاف حساس استقلال و شهرخودرو پرداخت، دیداری که در آن شهر خودرو در سودای احیای امید سهمیه لیگ قهرمانان و استقلال در آن به فکر تثبیت جایگاه دومی است.
"ایران ورزشی" با عنوان"اجازه بدهند فرهاد با آرامش کار کند" به اظهارات علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال پرداخت، کسی که معتقد است فرهاد مجیدی پتانسیل ماندن روی نیمکت استقلال را دارد.
"هواداران پرسپولیس" با عنوان"میراث شوم" به نقش منفی نهادها و مسئولین مختلف در انتخاب مدیری در پرسپولیس پرداخت که با تازگی بازداشت شده است.
"صدای سپاهان" با عنوان "یه فکری برای بردن تیم فکری " به مصاف سپاهان و نساجی پرداخت، تقابلی که آخرین بارقه های امید سپاهان برای بازگشت به کورس سهمیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار