با همدلی زنجیره تامین و همت تمامی کارگران خطوط تولید ایران خودرو و حمایت های وزارت صمت، ایران خودرو در دی ماه امسال موفق به تولید بیش از 50 هزار دستگاه خودروی سواری و وانت شد.

اخبار شرکتها: گروه صنعتی ایران خودرو در دی ماه امسال با رشد بیش از 2 برابری نسبت به دی سال گذشته، 50 هزار و 44 دستگاه خودرو تولید کرده است، تولید در دی ماه سال گذشته به تعداد 22 هزار و 913 دستگاه خودرو ثبت شده است.
بر همین اساس، با همت جمعی کارکنان و زنجیره تامین ایران خودرو، از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، 291 هزار و 915 دستگاه انواع خودرو سواری و وانت تولید شده است.
در همین حال در روز پایانی دی ماه نیز تولید در ایران خودرو به دو هزار و 557 دستگاه رسید که این میزان تولید در شرایط تحریمی رکورد مهمی به حساب می آید. 
طبق آمار و اطلاعات ایران خودرو، در کنار تولید، تکمیل و تجاری سازی خودروهای کسری دار نیز ادامه داشته و در 10 ماه سال جاری تعداد 336 هزار و 440 دستگاه خودرو تجاری سازی و نزدیک به همین تعداد نیز تحویل مشتریان و وارد بازار شده است. 
همت و همدلی و اتحاد در زنجیره تامین ایران خودرو سبب شد تا این خودروساز بزرگ کشور بر شرایط تحمیلی تحریم چیره شده، خطوط تولید را احیا کرده و به شرایط مطلوبی برساند. 
رونق در خطوط تولید شرکت های قطعه ساز و بازگشت به کار چندین هزار نیروی کار تعلیق شده در صنعت قطعه سازی نیز بخشی از دستاورد حاصل شده در ماه های اخیر است. 
یقینا با حمایت های وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولان و دولتمردان از صنعت خودروی کشور که رونق آن، تولید در بیش از 60 صنعت وابسته را به همراه دارد، اهداف تولیدی در ایران خودرو محقق خواهد شد و در ماه های پایانی سال با افزایش عرضه، بازار خودرو نیز شرایط مناسب تری خواهد یافت. 
انتظار می رود با ادامه روند کنونی افزایش تولید ، در سایت مرکزی و سایت های استانی ایران خودرو ، هدف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار