دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلم برای همه اعضای کادر فنی و بازیکنان تنگ شده و فکر می کنم من تنها کسی هستم که بیشتر از همه ناراحتم چرا که قرار است تا آخر فصل پرسپولیس را ترک کنم.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس علیرضا بیرانوند در مورد انتخابش به عنوان بهترین بازیکن آسیایی تاریخ جام جهانی، ملاقات با کودک فداکار، سفر به بلژیک، وضعیت پرسپولیس در راه قهرمانی صحبت های زیر را انجام داده است:
انتشار ویدئوی دیدار مجازی تو با محمد حسن عسگری که پای خود را در راه پاکسازی محیط از ویروس کرونا از دست داده سروصدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد. 
متاسفانه برای محمد حسن مشکل بزرگی پیش آمده و یکی از پاهای خود را از دست داده است. وقتی فیلم را دیدم خیلی ناراحت شدم و پیگیری زیادی کردم تا بتوانم او را پیدا کنم و در نهایت با کمک وکیلم، محمدحسن را پیدا کردم. بعد با او به صورت تصویری صحبت کردم و قرار شد بعد از پایان شیوع ویروس کرونا به محل تمرین بیاید تا هم من او را ببینم و هم سایر بچه های پرسپولیس با او دیدار کند.
فکر کنم حس و حال این نوجوان را خیلی خوب درک می کردی.
به هر حال وقتی این بچه ها را می بینم که سختی می کشند و پشتیبان ندارند می دانم که چه شرایط سختی پیش روی آنهاست. حتی دو پسر هم در برنامه عصر جدید از دیدار با من صحبت کردند و امیدوارم که از این بچه ها حمایت شود چرا که آنها از نظر مالی شرایط خوبی ندارند. مطمئناً بعد از پایان شیوع ویروس کرونا و با هماهنگی باشگاه این دو پسر خوب را هم در تمرین پرسپولیس خواهیم دید.
از وضعیت خودت بگو. این روزها چطور تمرینات را انجام می دهی؟
خدا را شکر که وضعیت خوبی دارم و به صورت انفرادی تمریناتم را پیگیری می کنم. البته در این شرایط بیشتر در کنار خانواده هستم چرا که شرایط سختی نه تنها در ایران بلکه در دنیا حاکم است. به دلیل شرایطی که وجود دارد نمی توانیم به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار