قالیباف: طرح آمریکایی - صهیونیستی موسوم به معامله قرن، شکست خورده است

لوگوی ایسنا ایسنا . دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۵۴
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح آمریکایی – صهیونیستی موسوم به معامله قرن، شکست خورده است، تأکید کرد: ملتهای بیدار و هوشیار با داشتن عقبه و فرهنگ غنیِ اسلامی نخواهند گذاشت صهیونیست ها بر منطقه مسلط شوند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست مجازی رؤسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین به صورت ویدیوئی سخنرانی کرد.
متن این سخنرانی به شرح زیر است:
«السلام علکیم و رحمة ﷲ و برکاته؛
در ابتدا وظیفه خود می دانم از حضور برخی رهبران مقاومت فلسطین و رؤسای محترم کمیسیون های روابط خارجی و نمایندگان مجالس کشورهای دوست و برادر که با هدف تشریک مساعی و آگاهی بخشی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین، دعوت مجلس شورای اسلامی ایران را پذیرفته و در این نشست مجازی مشارکت نموده اند، تشکر و قدردانی نمایم.
همکاران گرامی؛
دشمنان تلاش دارند از مسیر اعمال تحریم ها، اقدامات خودسرانه و یکجانبه، تهدید و تطمیع، وحدت امت اسلامی را هدف قرار دهند. بی تردید؛ در چنین شرایطی اهمیت موضوع فلسطین، ما نمایندگان مجالس کشورهای اسلامی و پارلمانهای حامی فلسطین را بر آن داشت تا با تمرکز بر شعار «قدس محور وحدت ما _ باهم علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی»، برای حمایت از قبله اول مسلمین و قدس شریف به عنوان بخشی از هویت دینی مشترک مسلمانان، گردهم آئیم و میثاقی دوباره ببنیدم. 
جنایات مستمر رژیم تروریستی صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و به ویژه نوارغزه، از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد. جمهوری اسلامی ایران به عنوان حامی ملت مظلوم فلسطین و محور مقاومت، ١٢ سال پیش و در اولین سالروز تجاوز ٢٢ روزه رژیم صهیونیستی علیه غزه، با هدف تجلیل از مظلومیت مردم فلسطین و حماسه آفرینی محور مقاومت، طی مصوبه مجلس شورای اسلامی، 29 دی ماه را به نام روز «غزه، نماد مقاومت فلسطین» نامگذاری کرد و این روز، برای همیشه در تقویم رسمی جمهوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی شبستان شبستان .