نتانیاهو قصد دارد جلسه آتی کابینه خود را در کرانه باختری برگزار کند

انتخاب پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷
رسانه های اسرائیلی می گویند نخست وزیر این رژیم قصد دارد یکشنبه هفته آینده نشست کابینه خود را در کرانه باختری رود اردن برگزار کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رسانه های رژیم صهیونیستی پنجشنبه (۲۱ شهریور) گزارش دادند که «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر این رژیم در صدد است جلسه آتی کابینه خود را در کرانه باختری برگزار کند.
روزنامه عبری «کان» و چند رسانه دیگر رژیم صهیونیستی نوشتند که نتانیاهو تصمیم گرفته است پیش از برگزاری انتخابات پارلمانی در ۲۶ شهریور، این جلسه را در «غور اردن» (شمال کرانه باختری) برگزار کند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که هم اکنون در روسیه به سر می برد، سه شنبه این هفته وعده داد اگر در انتخابات پیش رو پیروز و موفق به تشکیل کابینه شود، بخش های زیادی از کرانه باختری را به سرزمین های اشغالی فلسطین ضمیمه کرده و شهرک های صهیونیست نشین بیشتری در این منطقه احداث کند.
این اظهارات نتانیاهو که گفته می شود برای جلب آرای بیشتر بیان شده، انتقادهای گسترده ای چه در داخل و چه در خارج از سرزمین های اشغالی فلسطین در پی داشته است.
بنیامین نتانیاهو به رغم کسب آرای بیشتر در انتخابات پارلمانی گذشته (فروردین ماه) به دلیل ناتوانی در ائتلاف با سایر احزاب سیاسی صهیونیستی، در تشکیل کابینه جدید شکست خورد و پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) رأِ به انحلال خود و برگزاری دوباره انتخابات داد.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار