نوشهر- ایرنا - فرمانده پلیس راه مازندران گفت: ترافیک محورهای منتهی به استان مازندران در آستانه تعطیلات ۲ روزه عید فطر در مسیر جنوب به شمال محورهای هراز سنگین و کندوان نیمه سنگین ولی روان است.

سرهنگ علیرضا قدمی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تعطیلات عید فطر هر لحظه بر تعداد خودروهای این محور افزایش می یابد و به تبع آن شاهد ترافیک پرحجم و روان در مسیر جنوب به شمال محور هراز هستیم که این وضعیت در محدوده پلور سنگین می باشد.
وی ادامه داد: در جاده کندوان نیز در مسیر جنوب به شمال از کندوان تا منطقه هزار چم شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم که این شرایط در محدوده های هزارچم، سیاه بیشه و پل زنگوله بیشتر محسوس می شود.
قدمی با اشاره به ترافیک سنگین و افزایش حجم تردد خودروها در جاده های منتهی به مازندران ، از رانندگان خواست علاوه بر همراه داشتن تمامی وسایل مورد نیاز با صبر و حوصله و رعایت سرعت مطمئن رانندگی کنند و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی تلاش کنند تا رسیدن به مقصد از خودروهای خود پیاده نشده و تجمع نکنند.
وی تصریح کرد: ترافیک در جاده سوادکوه اگر چه پرحجم است ولی تردد به صورت روان جریان دارد.
براساس اعلام پلیس راه مازندران قرار بود که جاده کندوان امروز شنبه ساعت ۱۶ از جنوب به شمال با حضور ماموران در محل تصمیم گیری و یک طرفه می شود که با توجه به ترافیک روان این مسیر تاکنون اجرایی نشده است.
جاده کندوان
بر این اساس ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ در روزه یکشنبه چهارم خرداد تا ۲ بامداد روز دوشنبه پنجم خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد شد.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز دوشنبه پنجم خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار