رشت _ ایرنا-مشاور عالی فرمانده کل قوا در امور زمینی در یادواره ۹۰شهید بخش گوراب زرمیخ گفت : تاریخ دفاع مقدس انسان ساز و انسان های آن دوران تاریخ سازند.

امیر سرتیپ ناصر آراسته اظهار داشت: شهید قاسم سلیمانی تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره )بود و تاریخ ساز شد .
وی با اشاره به اینکه تمدن شکوهمند اسلامی را جوانان دنباله رو سردار سلیمانی می سازند افزود: شهادت سلیمانی عظمتش بیشتر از خود سپهبد سلیمانی است و تا زمانی که پاسدار خون شهدا باشیم آمریکا و دشمنان هیچ کاری نمی توانند بکنند .
امیر سرتیپ ،ناصر آراسته در ادامه عنوان کرد : سردار سلیمانی پاسدار خون شهدا در عمل و طلیعه دار بیرون کردن آمریکا و اسرائیل از منطقه بود .
مشاور عالی فرمانده کل قوا در امور زمینی افزود: سه ترور بزرگ در سال های ۵۸ و۷۸و ۹۸ شهید قرنی شهید صیادشیرازی و درنهایت شهید سلیمانی نتیجه جهل و نفاق و لبخند ما به دشمن بوده است .
وی افزود: بعد از امام، بزرگانی چون صیادشیرازی و سلیمانی و.. شهید شدند که در عمل نشان دادند اطاعت از خامنه ای اطاعت از امام است .
آراسته با اشاره به اینکه شهدا پیروز شده اند در ادامه افزود: برگزاری یادواره شهدا میراث و هویت انسانی و حماسی ما را زنده نگه خواهد داشت زیرا انسان بی هویت آینده اش تباه است .
وی به مراسم باشکوه تشییع پیکر سردار سلیمانی اشاره و تصریح کرد: این جمعیت که در سراسر ایران به بیش ۴۰میلیون نفر رسید آمریکا را تکان داد و آنها به دنبال فاجعه هواپیمای اوکراینی بهانه ای برایشان باشد تا بتوانند وحدت ملی ما را نشانه بگیرند .
وی در ادامه با اشاره به اینکه هرکس بگویند منتظر ظهور امام زمان هستیم تا بعد مبارزه کنیم دروغ می گوید افزود: باید با حضور و اطاعت خود از نائب امام زمان همچون سردار سلیمانی در میدان عمل باشیم زیرا امروز رزمایش حضور برای عملیات ظهور لازم است .
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار