ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۵ درصد دانش آموزان چهارمحال و بختیاری هیچ گونه دسترسی به آموزش مجازی ندارند، گفت: بیش ترین حضور دانش آموزان در شهرستان کوهرنگ با ۸۵ درصد و کمترین حضور نیز مربوط به شهرستان شهرکرد با ۱۹ درصد است.

فرحناز قائدامینی در ۳۱ شهریورماه در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برای آموزش حضوری و غیرحضوری دانش آموزان تابع مصوبات ستاد کرونا هستیم، اظهار کرد: حضور دانش آموزان در مدارس از ۶۴ درصد در روزهای ابتدایی به ۳۷.۴۱ درصد کاهش پیدا کرده است.
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه حضور دانش آموزان در مناطق روستایی بیش تر از مناطق شهری است، گفت: بیش ترین حضور دانش آموزان در شهرستان کوهرنگ با ۸۵ درصد و کمترین حضور نیز مربوط به شهرستان شهرکرد با ۱۹ درصد است.
وی ادامه داد: آمار حضور معلمان در مدارس ۹۸.۵ درصد است، همچنین ۹۴.۵ درصد مدیران، ۸۹ درصد معلمان، ۷۲.۳ درصد دانش آموزان به شبکه شاد دسترسی دارند و ۵ درصد دانش آموزان چهارمحال و بختیاری هیچ گونه دسترسی به آموزش های مجازی ندارند.
قائدامینی تاکید کرد: در دو مرحله حدود سه میلیاردتومان اقلام بهداشتی در مدارس چهارمحال و بختیاری توزیع شده است، اما ممکن است در آینده برای تامین این اقلام با مشکل مواجه شویم.
امکان رعایت پروتکل های بهداشتی در راهدارخانه ها در فصل زمستان وجود ندارد
در ادامه جلسه عزیزالله روشن مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۶۴ دستگاه ترددشمار در استان وجود دارد، اظهار کرد: مقایسه شش ماه ابتدایی سال جاری با مدت مشابه سال قبل نشان می دهد میزان ترددها در مجموع در استان ۱۱.۵ درصد و ورودی و خروجی خودرو ۳۲ درصد کاهش داشته است.
وی با اشاره به اینکه راهداری زمستانه یکی از چالش های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری در ایام کرونا است، گفت: امکان رعایت پروتکل های بهداشتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار