مشخصات فنی خودرو بنز e200 و بی ام و 530i در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را بخرید.

به گزارش خبرنگار ، یکی از مقایسه های خودرویی پر مخاطب بازار، بنز e200 با بی ام و 530i است. تا چندین سال پیش خرید خودرو کاری آسان به شمار می آمد، اما پیشرفت این صنعت که با آمدن مدل های گوناگون در سگمنت های مختلف همراه شد، کار خرید و انتخاب را برای خریداران کمی دشوار کرد. امکانات رفاهی فراوان، طراحی های متفاوت و مشخصات فنی گوناگون، پارامتر هایی است که ممکن است علاقه مندان را دچار تردید کند.
مقایسه بنز e۲۰۰ و بی ام و ۵۳۰i را می­ توان یکی از جذاب ­ترین جدال ­های خودرو در تمامی بازار های دنیا باشد. دو خودورویی که از دو غول خودروسازی آلمانی است و توانسته­ اند در رقابت با سدا ن­ های دیگر رقیب­ های خود را به­ راحتی کنار بگذارند.
بی ام و ۵۳۰i طراحی نسل­ های قبل خود را الگو گرفته و با توجه به گذشت زمان، بی ام و نیز تمام سعی خود را کرده است که این خودرو را مدرن­ تر جلوه دهد و در این امر موفق نیز بوده است. البته جلوپنجره ۵۳۰i بیشتر شبیه به سری ۷ خودرو های بی ام و است، اما در بخش­ های دیگر شباهت این خودرو با سایر خودرو های سری ۵ بی ام و کاملا مشهود است.
از جمله امکانات این خودرو می توان به گرمکن فرمان، پشتی صندلی طبی با محافظ مهره های کمر، تودوزی از چرم و بافت کربنی بامبو، آینه های ضد اشعه، سیستم پارک دیسترونیک، کروز کنترل و سیستم پردازنده صوتی اشاره کرد. در بی ام و ۵۳۰i از آلومینیوم کمی استفاده شده است و در عین حال صندلی­ های چرم، داشبورد و سایر بخش­ های داخلی نماینده بی ام و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
بی ام و ۵۳۰i خودرویی سنگین وزن است، اما به قدری در حین رانندگی از این خودرو آرامش دریافت می­ کنید که انگار در خودرویی با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار