معرفی محصول جدید JAC / لیست قیمت تمام تیپ ها (+تصاویر)

عصر ایران پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۸
A5 زبان طراحی جدیدی را برای جک به ارمغان آورده و عملا هیچ ارتباطی با سدان های قبلی این خودروساز ندارد هرچند که چاشنی کپی در آن(بویژه از فورد فیوژن) کاملا حس می شود.

عصرایران - جی ای سی یا جَک کمپانی خودروسازی چینی است که محصولات آن بواسطه همکاری با کرمان موتور در ایران کاملا شناخته شده است. این کمپانی فعالیت خود را از سال 1999 میلادی آغاز کرده اما ریشه های آن با نام هفئی جیانگوای به سال 1964 میلادی باز می گردد.
یکی از محصولاتی که جک اخیرا معرفی کرده و از منظر طراحی با تولیدات قبلی این برند متفاوت است؛ A5 نام دارد. این محصول به عنوان یک شاخص در جک مورد توجه قرار دارد زیرا آنرا به عنوان اولین سدان تولید مشترک با فولکس واگن آلمان معرفی کرده است.
همانطور که در تصاویر نیز مشاهده می کنید A5 زبان طراحی جدیدی را برای جک به ارمغان آورده و عملا هیچ ارتباطی با سدان های قبلی این خودروساز ندارد هرچند که چاشنی کپی در آن(بویژه از فورد فیوژن) کاملا حس می شود. اگر بخواهیم آنرا به یکی از محصولات فولکس واگن ارتباط دهیم؛ اشکودا اوکتاویا گزینه مناسب خواهد بود. اما به هرترتیب حاصل کار خودروی زیبایی به نظر می رسد.
فورد فیوژن
اشکودا اوکتاویا
نمای ظاهری
در نمای جلو با یک خودروی جدی و خشن سر و کار داریم. چراغ های کشیده، گریل(جلوپنجره) توسعه یافته در عرض و بامپر(سپر) با ورودی های هوای اسپرت مجموعا یک دماغه خوش فرم را برای A5 ایجاد کرده اند.
چراغ ها جزئیاتی زیبا دارند بویژه بخشی از آن که مانند یک ابرو در نوار بالایی فضای داخل چراغ قرار گرفته است. گریل 6 ضلعی؛ قاب و بافت نرده ای با عناصر کرومی دارد که جذابیت های نما را افزایش داده اند.
همانطور که اشاره شد ورودی های هوا به ویژه در قسمت های کناری بامپر جلو، حس اسپرت این خودرو را افزایش داده و برای این سدان کاملا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار