توصیه های توئیتری محمدرضا عارف به جو بایدن

لوگوی خبر آنلاین خبر آنلاین . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۱۴
عارف در توئیتی نوشت: مهمترین و سنگین ترین وظیفه آقای جو بایدن، ترمیم خرابی ها و لطماتی است که دونالد ترامپ نژادپرست و جنایتکار برای مردم جهان و به ویژه مردم ایران رقم زده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، محمدرضا عارف، فعال سیاسی اصلاح طلب در رشته توئیتی درباره مهم ترین وظیفه ی بایدن نوشت: رئیس جمهور جدید آمریکا، کار سختی در پیش خواهد داشت تا بتواند اعتماد از دست رفته را در جهان بدست آورد و نشان دهد سیاست های آمریکا از سیاست های تجاوزکارانه و زورگویانه سلف خویش فاصله گرفته است.
مهمترین و سنگین ترین وظیفه آقای جو بایدن، ترمیم خرابی ها و لطماتی است که دونالد ترامپ نژادپرست و جنایتکار برای مردم جهان و به ویژه مردم ایران رقم زده است.
به نظر می رسد اروپا و دولتمردان جدید آمریکا خود را متعهد به دلجویی از ایران و مردمش می دانند. باید با برداشتن تحریم های تحمیلی و غیرقانونی، جبران خسارات و بازگشت بدون شرط به برجام، اثبات نمایند جنایات ترامپ استثناء بوده و تغییر جدی در رای و نظر دولتمردان آمریکا به وجود آمده است.
امید است با تلاش و تدبیر دولت جمهوری اسلامی، دلهای ملتهب و رنجدیده مردم در ایران آرام گرفته و به جای انتقام، همه با هم برای آرامش منطقه، همکاری و صلح و امنیت بین الملل گام های مشترک برداریم.
27215

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار