مدیر روابط عمومی استانداری همدان از راه اندازی هفت ایستگاه فروش ماسک در همدان خبر داد و گفت: تمام ماسک موردنیاز در استان تولید می شود و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

اسدالله ربانی مهر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: با تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا و همکاری سازمان صمت استان و شهرداری تعداد هفت ایستگاه برای توزیع ماسک در شهر همدان فعال است.
وی با بیان اینکه ماسک با قیمت یک هزار تومان به فروش می رسد گفت: تمام ماسک مصرفی و مورد نیاز مردم در استان تولید می شود و هیچ گونه نگرانی برای تأمین ماسک در استان همدان نداریم.
 مدیر روابط عمومی استانداری همدان ادامه داد: استان همدان از زمان شروع کرونا و با تشکیل ستاد استانی و کمیته های تخصصی به خوبی توانست به منظور کنترل و پیشگیری ویروس کرونا عمل کند و از استان های موفق در این زمینه بوده است.
وی با بیان اینکه استان در ارتباط با کرونا در شرایط هشدار قرار دارد گفت: نیاز است مردم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و رعایت اصول بهداشتی کمک کنند از این شرایط هشدار عبور کنیم.
ربانی مهر گفت: تاکید مدیریت ارشد استان در جلسات مختلف در مرحله اول تأمین سلامت مردم و در مرحله بعد انجام فعالیت ها با رعایت پروتکل ها و اصول بهداشتی است.

سرخط اخبار