فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری اعضای باند سارقان وسایل داخل خودرو و لوازم یدکی در تبریز با ۳۸۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی ، سردار حسین عبدی اعلام کرد: در پی افزایش سرقت از داخل خودرو و لوازم آن در تبریز موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.
وی با اشاره به تشدید تحقیقات محسوس و نامحسوس در سطح شهر برای دستگیری عوامل این سرقت ها افزود: کارآگاهان پس از ساعت ها کار تحقیقاتی و انتظامی، اعضای باند ۵ نفره سارقان را دستگیر کردند و به پلیس آگاهی تحویل دادند.
فرماده انتظامی استان خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده به ۳۸۰ فقره سرقت از داخل خودرو های شهروندان اعتراف کردند و در بازرسی از محل اختفای آنان تعداد قابل توجهی از اموال سرقتی کشف شد.
سردار عبدی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند افزود: اموال مسروقه کشف شده پس از هماهنگی با مقام قضایی به مال باختگان تحویل داده می شود.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از شهروندان درخواست کرد به هشدار ها و توصیه های پلیسی توجه کرده خودرو های خود را در محل های خلوت و تاریک پارک نکنند و خودروی خود را به سیستم ایمنی مجهز کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار