یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری یزد گفت: صبح روز ۱۳ فروردین، در پارک ها و بوستان های استان عملیات گسترده گندزدایی و ضدعفونی انجام می شود.

محسن صادقیان سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عملیات گسترده گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری، اماکن عمومی، پارک ها و بوستان ها از ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۱۳ فروردین آغاز می شود.
وی ادامه داد: از همه از شهروندان استان درخواست داریم از هر گونه تردد خودداری کرده و کماکان یاری رسان ، مسئولان در قطع زنجیره کرونا و پیشگیری از شیوع این ویروس باشیم.
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری یزد گفت: اقدامات ترافیکی نیز در کلیه ورودی های شهرها و روستاهای استان تشدید شده و کماکان تا ۲۰ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: این اقدامات اگرچه محدودیت هایی را برای تردد مردم در سطح شهر ایجاد می کند ولی برای قطع زنجیره ویروس کرونا چاره ای جز در خانه ماندن نیست و از همراهی مردم شریف استان به خصوص مرکز استان در مدیریت ترافیک شهری و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی قدردانی می کنیم.
بر اساس اعلام راهنمایی و رانندگی استان تردد خودروها در روز سیزدهم فروردین(روز طبیعت) از درب منازل ممنوع است و متخلفان جریمه و خودرو آنان متوقف می شود.

سرخط اخبار