مدیر گروه جهادی حضرت زهرا(س):

گروه‌های جهادی انتظار پول از مسئولان ندارند / تجهیزات امانی ارائه دهند + فیلم

لوگوی ایکنا ایکنا . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۳۸
مدیر گروه جهادی حضرت زهرا(س) شهرستان نجف آباد با بیان اینکه گروه های جهادی از مسئولان پول نمی خواهند، گفت: صرفاً از مسئولان و مدیران ادارات توقع داریم که امکانات خود را به صورت امانی در اختیار گروه های جهادی قرار دهند.

به گزارش ایکنا، گروه های جهادی یکی از پایه های خدمت رسانی به نقاط محروم کشور و نیازمندان و مستضعفان هستند و بدون داشتن هیچ چشم داشتی به عرصه خدمت رسانی و رفع محرومیت پرداخته و خدمات شایانی را به نیازمندان ارائه کرده اند. با شیوع بیماری کرونا در کشور، فعالیت اغلب این گروه ها به سمت خدمات بهداشتی و کمک به کادر درمان بیمارستان های مختلف درگیر با بیماران کرونایی معطوف شده است.
بسیاری از این گروه ها علی رغم پیگیری خدمات جهادی گذشته خود، طبق فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، قدم در عرصه کمک مؤمنانه و مواسات نهاده و طی نزدیک به یک سال گذشته خدمات فراوانی را به محرومان و خانواده های بیماران کرونایی ارائه کرده اند. اجرای برنامه های مختلفی همچون توزیع بسته های معیشتی، ضد عفونی اماکن عمومی و ... از جمله اقدامات مهم گروه های جهادی در این ایام است.
جمال جلالی، مدیر گروه جهادی حضرت زهرا(س) روستای جلال آباد شهرستان نجف آباد استان اصفهان، در گفت وگو با ایکنا، در رابطه با چگونگی راه اندازی و فعالیت های مختلف این گروه جهادی اظهار کرد: این گروه جهادی پس از سخنرانی مقام معظم رهبری در هنگام وقوع سیل در شهرستان آق قلا افتتاح شد و اولین مأموریت آن نیز کمک رسانی به سیل زدگان این منطقه بود.
وی با اشاره به بخشی از فعالیت های این گروه جهادی طی سال های اخیر ادامه داد: کمک رسانی به سیل زدگان در آق قلا، امدادرسانی به آسیب دیدگان از سیل پلدختر معمولان، مرمت خانه مادر شهید و آب رسانی در منطقه چهل چشمه کیاسر مازندران، کمک به ساخت پل شهید جواد محمدی در روستای وزوه منطقه محروم پشتکوه فریدونشهر و ساخت و مرمت چند خانه محروم در سطح روستاهای مختلف، از جمله ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار