سریال «پایتخت» طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات با ۷۵ درصد بیننده پربیننده ترین سریال نوروزی شده است.سریال «پایتخت» طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات با ۷۵ درصد بیننده پربیننده ترین سریال نوروزی شده است.

به گزارش جهان نیوز به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی از برنامه های مختلف در هفته اول نوروز ۹۹، بیش از ۹۰ درصد مردم سراسر کشور بیننده برنامه های تلویزیونی بوده اند که ۸۰.۵ درصد آن ها برنامه های ویژه نوروز را تماشا کرده اند. در میان برنامه های مختلف سریال نوروزی «پایتخت ۶» شبکه یک سیما با ۷۵ درصد مخاطب بیشترین بیننده را داشته است.
همچنین حدود ۹۰ درصد بینندگان «پایتخت ۶»، در حد زیاد از آن رضایت داشته اند.
سریال «دوپینگ» شبکه سه با ۴۲ درصد مخاطب در رتبه دوم قرار دارد. بیش از ۸۰ درصد از بینندگان سریال دوپینگ در حد زیاد از محتوای طنز این سریال رضایت داشته اند.
سریال «کامیون» شبکه دو سیما هم با ۲۷.۱ درصد در رتبه سوم سریال های نوروزی قرار گرفته و سریال «میانبر» شبکه پنج سیما هم با حدود ۱۰ درصد مخاطب، در رتبه چهارم سریال های نوروزی تلویزیون جای گرفته است.
ویژه برنامه های تحویل سال
بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، از میان برنامه های بررسی شده ویژه تحویل سال ۹۹، برنامه «اتفاق نود و نو» شبکه سه سیما با اجرای رضا رشیدپور با ۳۱.۲ درصد مخاطب، پربیننده ترین ویژه تحویل سال تلویزیون شد.
بعد از آن، «فرمول یک» در شبکه یک سیما با اجرای علی ضیا در فاصله کمتر از سه درصد با برنامه «اتفاق نود و نو» با ۲۸.۳ درصد بیننده، در رتبه دوم بهترین برنامه های تحویل سال قرار گرفت.
«بهار جان» شبکه پنج سیما هم با ۱۱.۲ درصد بیننده و با اجرای محمد علیزاده و هیراد حاتمی در رتبه سوم بهترین برنامه های ویژه تحویل سال ۹۹ قرار گرفت.
رتبه ویژه برنامه های تحویل سال ۹۹ در شبکه های دیگر سیما به شرح زیر است :
رتبه ...

سرخط اخبار