با دیدن یک دوجین بازیگران مطرح سینما در «هم گناه»، مبادا انتظارات عجیبی پیدا کرده و فکر کنید خبری شده است؛ خیر! درب سریال های ساخته شده در شبکه نمایش خانگی همچنان بر همان پاشنه قدیمی می چرخد!

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، سریال «هم گناه » همچون غالب سریال های پخش شده در شبکه نمایش خانگی،  سریالی کلیشه ای و میانمایه است؛ با دیدن یک دوجین بازیگران مطرح سینما در این سریال، مبادا انتظارات عجیبی پیدا کرده و فکر کنید خبری شده است! خیر! درب سریال های ساخته شده در شبکه نمایش خانگی همچنان بر همان پاشنه قدیمی می چرخد! طبق معمول، امر اخلاقی به قربانگاه رفته و هرزگی اخلاقی و فساد مفرط جای آن را گرفته اند! نه شخصیت پردازی درستی وجود دارد و نه دیالوگ نویسی ها سنجیده و دقیقی! مشخص است که سازندگان در روندی مستعجل و فاقد مفصل بندی لازم، صرفاً تلاش کرده اند که سر و ته قصه را به شکلی آبکی به هم وصل کنند و تا اطلاع ثانوی دست مخاطبان در پوست گردو بگذارند!
از اینها که بگذریم، وقتی سازندگان به ناگاه در قسمت دوازدهم سریال "هم گناه" و درحالی که داستان هنوز شروعی محرک نداشته است، از پایان فصل اول خبر می دهند، توهین به ادراک مخاطب نیست؟ فصل بندی سریال ها در همه جای دنیا و حتی همین ایران تابع اصول و قواعدی معینی است؛ نمی شود که بدون پیشروی داستان یا باز کردن گره های افکنده شده یا پرداخت درست شخصیت ها، به صرف رهایی از انتقادات، از پایان فصل اول سخن گفت.
فاجعه زمانی تکمیل می شود که با نشان دادن سکانسی از مهدی پاکدل و یک نابازیگر زن با تصویری های خاص یادآور فیلم های خاص قرار است برون رفتی از تکرار مکررات ایجاد شود اما داستان به مانند جنینی کورتاژشده شکل نمی گیرد و پرواضح است که دکوپاژی شلخته و بی حوصله با مدعای رضایت 98 درصدی مخاطب جمع نمی شود!
مخاطبان برای تماشای سریال های خانگی یا باید اشتراک فیلیمو و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری