رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل بخش شعیبیه شهرستان شوشتر در استان خوزستان گفت: ۴۰۰ واحد مسکونی در این منطقه تا پایان امسال به مرحله سقف می رسد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، کار بازسازی واحدهای آسیب دیده از سیل در شهرستان شوشتر و بخش شعیبیه این شهرستان با مشارکت بنیاد مسکن استان فار س به عنوان ستاد معین بازسازی خوزستان در سیل فروردین سال 98 دنبال می شود. 
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل بخش شعیبیه شهرستان شوشتر در استان خوزستان گفت: شتاب در بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل استان خوزستان مشهود است و 400 واحد مسکونی در این منطقه تا پایان امسال به مرحله سقف می رسد.
اسماعیل نجار همچنین با بیان اینکه تا پایان امسال مشکلات جاده و زیر ساخت در شعیبیه به پایان می رسد، گفت: سیل در 25 استان کشور خسارت داشت و خوزستان بیشترین خسارت را متحمل شده است، یک هزار و 100 مسکن در این منطقه نیاز به بازسازی داشت که در بازدیدهای انجام شده بسیاری از مناطق ترمیم شده است.
بسیجیان زنجانی 14 منزل مسکونی در منطقه سیل زده لرستان احداث کردند
بیش از 6 هزار تسهیلات بانکی برای بازسازی مناطق سیل زده آق قلا اختصاص یافت
بازسازی راه های مناطق سیل زده ایلام در انتظار تخصیص بودجه
نجار اضافه کرد: با همکاری بنیاد مسکن بازسازی تا پایان امسال 20 میلیارد تومان برای بازسازی جاده شعبیه منظور شده است و در این مدت زیر ساخت های منطقه بازسازی می شود.
براساس این گزارش یک هزار و 93 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل فروردین ماه امسال در شهرستان شوشتر استان خوزستان با مشارکت ستاد معین بنیاد مسکن فارس در حال ساخت است.
ستاد معین بنیاد مسکن استان فارس کار ارزیابی واحدهای آسیب دیده از سیل در بخش شعیبیه شهرستان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار