پیش ثبت نام الکامپ تمدید شد

ایرنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰
تهران- ایرنا- بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ تیرماه امسال برگزار خواهد شد. در حالی که زمان زیادی تا برگزاری این نمایشگاه نمانده، اما به علت استقبال بیش از حد برای حضور در نمایشگاه، مهلت پیش ثبت نام در این جشنواره تمدید شد.

الکامپ به عنوان بزرگ ترین رویداد فناوری کشور، از ۲۷ تا ۳۰ تیر در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. در همین راستا با ۱۴ کشور مذاکره شده و تا امروز حضور وزیران سه کشور در نمایشگاه قطعی شده است.
مانند سال های گذشته الکامپ استارز، الکامپ تایکز، الکامپ ترندز و الکامپ گیمز نیز در کنار الکامپ برگزار می شود. الکامپ جابز نیز قرار است بستری ایجاد کند تا کسب وکارهای نوپا بتوانند از فناوری اطلاعات برای ایجاد شغل استفاده کنند.
به گفته اثنی عشری رئیس سازمان نصر، روز سوم اردیبهشت ماه در حالی که تنها یک روز از باز شدن سایت برای پیش ثبت نام می گذشت، حدود ۲۰۰ شرکت برای حضور در الکامپ ثبت نام کردند و این مهلت تا ۱۵ اردیبهشت ادامه داشت.
از آن جایی که مهلت پیش ثبت نام به پایان رسیده، اما مراجعات متعدد برای حضور در نمایشگاه الکامپ ۲۵ وجود دارد. به همین دلیل سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام کرد علاقه مندان می توانند از طریق سایت http://www.iran-elecomp.com/ برای پیش ثبت نام اقدام کنند.
بر اساس اطلاعیه سازمان نصر، شرکت هایی که به هر دلیل نتوانسته اند پیش ثبت نام را انجام دهد از روی شنبه ۲۵ خرداد تا روز ۳۰ خرداد، فرصت دارند درخواست شان را مبنی بر حضور در نمایشگاه به مسئولان ارائه بدهند. مسئولان سازمان نصر اعلام کرده اند «درباره جانمایی به ترتیب اولویت پیش ثبت نام اقدام خواهد شد و چنانچه تعداد متقاضیان و متراژ درخواستی بیش از ظرفیت سالن ها باشد، ستاد برگزاری درخصوص جانمایی تعهدی ندارد.»

سرخط اخبار