تخریب ویلای غیرمجاز دو مقام مسئول در فیروزکوه

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۵۵
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلای غیرمجاز میلیاردی دو نفر از مسئولان سابق و فعلی به مساحت ۵ هزار متر مربع با ورود دادستانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دادسرای دماوند، در حالیکه قرار بود از صبح امروز دو ویلای غیر مجاز مربوط به برخی مقامات مسول فعلی و پیشین در فیروزکوه تخریب شود، ممانعت و حضور در محل این افراد مانع اجرای حکم قضایی تخریب شد به شکلی که دادستان فیروزکوه شخصا برای اجرای حکم تخریب در محل حاضر گردید.
دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه خاطرنشان کرد: با توجه به تصرف حریم رودخانه در پی ساخت دو ویلای غیرمجاز، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در نهایت با ورود دادستانی و علیرغم ممانعت هایی که در مسیر اجرای حکم قضایی وجود داشت، دو ویلای مذکور تخریب و حریم و بستر رودخانه آزادسازی شد.
رضایی اظهار کرد: همچنین در راستای رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه، ۲۶ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب و ۵ هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه آزادسازی شد.
دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه تاکید کرد: دستگاه قضایی در راستای اجرای قانون هیچ خط قرمزی نخواهد داشت و هر شخصی که از قانون تخطی کند قطعا با برخورد قاطع مواجه خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار