مدیرعامل پرسپولیس در تشریح اتفاقات امروز در کوالالامپور که منجر به حل مشکل پیش آمده برای میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شده بود و تیم ملی هم از آن متاثر می شد را تشریح کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدحسن انصاری فرد در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به تجربه های قبلی باور ما این بود که باید در جلسه ای رو در رو مسایل را مطرح کنیم. به همین دلیل بود که پیشنهاد از طرف باشگاه پرسپولیس مطرح شد تا ارتباط ها برقرار شده و دیپلماسی فوتبال را برای گرفتن حق خودمان فعال کنیم. این اتفاق با حمایت دکتر سلطانی فر و پیگیری و رایزنی فدراسیون فوتبال و آقای علی نژاد اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: ما امروز به مدت دو ساعت و 15 دقیقه با آقای داتو ویندسور جان، دبیرکل و همچنین مسوول بخش خاور میانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه داشتیم. آنها اعلام کردند با توجه به اتفاقات اخیر در منطقه و برای ایران، برای تیم های رقیب نمایندگان ایران احساس نگرانی از جهت مسایل امنیتی ایجاد شده و به این دلیل بوده که چنان تصمیمی را اخذ کردند. موضع ما این بود که کنفدراسیون تحت تاثیر تبلیغاتی که وجود دارد این تصمیم را اتخاذ کرده و آرایی داده شده در حالی که کشور ما کاملا امن است. روال عادی زندگی جریان دارد. سفارت خانه و شرکت ها و اتباع خارجی از کشورهای مختلف در حال فعالیت هستند و پروازهای خارجی از جمله از کشورهای عربی جریان دارد و خود ما مستقیم از تهران به کوالالامپور پرواز کرده ایم.
انصاری فرد خاطرنشان کرد: ما همچنین اعتراض کردیم که چرا کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از آن که تیم تحقیقاتی به ایران بفرستد تا از نزدیک واقعیات را ببینند اقدام به رای گیری و تصمیم گیری کرده و این خلاف مقررات و عرف است. به آنها گفتیم پرطرفدارترین تیم های فوتبال آسیا را داریم و اصرار داریم که بازی های خانگی خودمان را در کشور خودمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار